Yetiştirilme Tarzı Engeli

Kişisel Gelişim - ALFA ERKEĞİ

Yetiştirilme Tarzı Engeli

yetiştirme tarzı

 

Kadın erkek ilişkileri, kızları tavlama, kadınları etkileme sanatı ya da çekici erkek olma sürecinde bir takım teknikler öğrenebilirsin ama bu teknikler asla kalıcı teknikler değildir. Yani teknik taktik kısa vadede işe yarayan şeyler.

Kadınların hoşlanacağı adama doğru evrilmek ve gelişmek gerekir. Bu önce dış görünüşle başlar, sonra temizlik, derken konuşma ve beden dilinin düzeltilmesi, kültür sahibi olma derken davranışları değiştirirsin  ve  iyiye doğru ilerlersin. Tüm bunlar olurken bazı kişilerde tıkanmalar olur.

İnanç, düşünce ve zihniyetten kaynaklanan tıkanmalar. Bazı düşünce kalıplarının içine saplanıp kalır insan. Değişime direnç gösterir. Sebep olarak da “Aile Yapısı” ya da “ Yetiştirilme Tarzı” en büyük bahane olarak ortaya atılır.

Adam son model akıllı telefon ile geziyor sorun yok

Adam Alanya, Kemer’e tatile gidip içip içip rus kızlarına sarkıyor tutarsa seks yapıyor sorun yok.

Lakin mesele onun işine gelemeyen bir şey oldu mu? Hoop biz öyle yetişmemişiz. Haa yetişirken sana git Alanyalarda rus indir diye yetiştirdiler zaten.

Sevgilinin mini etek giymesi mesela, sevgilinin göğüs dekoltesi olması mesela. Bakire olmayana kadınla evlenmek mesela. Bunlar işine gelmiyor paşamın. Aile yapısı diyiveriyor.

[Toplam:15    Ortalama:3.7/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

1 Comment

  1. Noname dedi ki:

    Yorum yapılmamış yetiştirilme tarzından herhalde :/

Bir cevap yazın