Uzun İlişki + Mezuniyet = Ayrılık

İlişkiler Hakkında

Uzun İlişki + Mezuniyet = Ayrılık

uzun ilişki ayrılık

Üniversite yıllarında başlayan güzel aşklar hiç bitmeyecek gibi gelir bazen insana.  O masum başlayan ilişki ömür boyu sürecek zannedersin, hatta bazı ilişkilerde çocukların adını ne koyacaklarını bile düşünmeye başlamıştır çiftler. Gel gelelim hayat pratikte tahmin ettiğimiz gibi gelişmez.

İlişkide sorunlar yaşansa da ilişki bir şekilde gidiyordur ta kii mezun olana kadar. Mezun olunca işler değişmeye başlar, gerilimler artar.

Uzun ilişki + Mezuniyet = Ayrılık demektir zira.

İlişkiler de insanlara benzer; doğar, büyür yaşlanırlar ve ölürler”

[Toplam:6    Ortalama:3.7/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

3 Comments

  1. alfonso dedi ki:

    Tüm makaleler güzel, kimisi az kimisi çok ama bana kalırsa şu makalenin DEĞERİ verdiğim gold üyelik parasını katlar karesini alır küpüyle çarpar… Bu da benim ilk teşekkürüm Joker. Dibine kadar yaşadığımdan olsa gerek çok etkiledi. üniversite okuyan ve cemiyeti kavramayanlara tavsiyem bu makaleye kulak verin….açık konuşayım burayı setlerim olsun 8 10 luk hatunlarla takılayım diye kullanmıyorum. Etrafımda hep bi kadın güruhu oldu zaten. ama şu makalelerden öğrendiğimi uygulamam bende ciddi değişimler yarattı. artık kadınlara görüşelim diyen taraf değilim bu bile başarıdır benim için .. Bu yorumla aslında sayfayı da değerlendirmiş oldum 🙂

Bir cevap yazın