Twashtri Rutini

Etkileme Oyunları

Twashtri Rutini

gte mso 10]>

gte mso 10]>

Şimdi sizlerle paylaşağım rutin Sanskrit mitoljisinden bir hikaye aslında. Mamafih böle sohbet ederken kadın erkek ilişkileri üzerine tartışıldıktan sonra ve anlaşılamadıysa birden dersin ki ..

“ o zaman ben size Sanskrit mitolojisinden çok sevdiğim bir hikaye anlatayım” ba ba ba çakala baa. Mitoljide bilirmiş J üstelik hemde mitoljiden anladığı yetmiyor üstüne “Sanskrit” mitolojisi diye birde ayrım yapıyor. Ne kadar hoş ilginç ve bilgili bir serseri bu hehehehe

yalnız bunu heyecanlı heyecanlı anlatmanız lazım. Ve tanrının kadını yarattığı malzemeleri ezberlemek hayli zor ama 10 tane kadar ezbere sayabiliyorum. Ezberleyin sadece onları sayarken bile kadın etkileniyor…

uzatmayalım. Bu güzel mitolojik hikayeyi paylaşalım.tabi ben bunu kalibre ettim orjinali daha ciddi.. TAWASHİRİ RUTİNİ Buyruuuun..

[Toplam:11    Ortalama:3.9/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

2 Comments

  1. lawyerstark dedi ki:

    bu tanrının twaşya nın telefuzu nedir ?

  2. Hayalizm dedi ki:

    joker tüm yazılarını okuyorum ama şöyle bi sıkıntı var okuduktan sonra başa atıyo tekrar en son okuduğum yere 10 dan başlayarak atlaya atlaya geliyoz.En son ne okuyosam kaldığım yerden devam etmek istiyorum bu sıkıntıyı çözebilirmisin teşekkürler.

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO