Tatlı Hayat

Temel Kavramlar

Tatlı Hayat

 

Üniversite yılları için kullanırım ben bu tabiri. Tatlı hayat. Hayatın en güzel dönemi neredeyse. Bakma sen finaller var öhüeüee diye ağlayanlara. Final dediğin hepi topu 15 gün amk. Üniversite kadar güzel bir şey var mı şu dünya da acaba?

35 sene yaşamış biri olarak yazıyorum bak. Koskoca hayatımın en güzel 5 senesidir üniversite hayatı. Bıraktım lise mezunu olunca ileride iş bulmama ya da askerliği uzun yapma geyiğini ulan üniversitenin ortamını görmek için bile okunur be ,sırf onun için bile eşek gibi çalışılır son sene.

Düşünsene ne güzel bir hayat var. Kız derdi yok bi kere. Kız derdi yok derken. Kızı tavlayamamak , etkileyememek gibi dertler olabilir ama “hangi kız” derdi yok.

Okula bi giriyorsun etrafta yaşıtlarından oluşan 1000 kişi. 500 karı var rahat. Her yer kız kaynıyor. Tanış kaynaş oh oh. İş hayatı öyle mi canım kardeşim. 50 yaşında insanlardan oluşan 10-15 kişilik bir ekiple çalışıyorsun.

(Bkz: Sosyal Kapan)

Okulda 100 tane kulüp var anasını satayım. Her telden adam. İstediğine takıl. Konferanslara git. Oraya git buraya git. Her şey var.

[Toplam:34    Ortalama:3.6/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

2 Comments

  1. Leeroyy dedi ki:

    %1500 katılıyorum

  2. DickWhitman dedi ki:

    benim için en değerli makale.
    “üni bitsin para kazanalım o zaman yaşarım” demiştim ben de. aha da üni bitti para gene yok bir süre daha olmayacak fakat değişen önemli bir şey var: tatlı hayat bitti gerçek hayat başladı. kulak arkası etmeyin…

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO