Sosyal Medya Kontrolü

Beden Dili - Dış Görünüş

Sosyal Medya Kontrolü

Son zamanlarda etkisi iyice artan sosyal medya sitelerinin, kendini pazarlama konusunda en temiz, en az emek isteyen; lakin bir o kadar etkili bir yol olduğu kimse tarafından yadsınamaz kanaatimce. Daha önce sitede facebook üzerine birkaç taktik verilmesine rağmen, düzgün bir şekilde kendini bu siteler üzerinden pazarlayamayanların bu taktikleri uygulaması onlara kısa vadede ufak sonuçlardan başka bir şey getirmeyecektir diye düşünüyorum, bu yüzden sosyal medya konusuna biraz el atmakta fayda gördüm.

Cemiyetten yorumlarını beğendiğim, kişilik sahibi olduğunu gördüğüm birkaç kişiyi facebook hesabıma ekledim, onların profillerini inceledim, kendi profilimle karşılaştırdım, yurtdışından tanıdığım puaların profilleriyle karşılaştırdım ve gördüm ki bizim cemiyet maalesef bu konuda hafiften sınıfta kalıyor gibi (demek ki hemen kendimizi geliştiriyoruz bu konuda). Uzun süredir değinecektim bu konuya; fakat cemiyetten eklediğim insanların sayısı arttığında bunun daha fazla önem kazandığını gördüm. Sadece facebook değil, bunun yanında twitter ve bloglara da değineceğim; lakin facebooku anlattığımda , zaten diğer yerlerde (netlog vs.) yaptığınız hataları, gözünüzden kaçan eksikleri göreceksiniz diye düşünüyorum. Başlayalım.

Facebook’a Giriş (FB 101)

Etkisinin muazzam ötesi olduğu hiç kimse tarafından inkar edilemez diye düşündüğüm Zuckerberg amcanın kurduğu bu sosyal paylaşım sitesi, adam gibi adam olma yolunda olan insanların çok ama çok işine yarayacak bir platform. Zira artık sokaktaki bakkal amcanın bile facebooka girdiğini düşünecek olursak; okulunuzdaki, işyerinizdeki, dans kursunuzdaki, şan dersinizdeki vb. yerlerdeki hedeflerinizin facebooka girmemiş olması ihtimali gerçekten çok düşük.

[Toplam:14    Ortalama:3.7/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO