SOSYAL MASTÜRBASYON

Temel Kavramlar

SOSYAL MASTÜRBASYON

 

Türk kızlarının bir kısmında sıklıkla görünen kavramdır. Her zaman dediğim gibi bizim ülke sosyal açıdan yeteri kadar gelişmemiştir. Korku kültürü, din adı altında satılmaya çalışan ezik ve kendine güvensiz ahlaki yapı, namus gerilimleri, meşhur olmak için evden kaçan ve İstanbul da geneleve düşen kadınları hikaye eden türk filmlerinin etkisiyle büyüyen bir insanlık.


Mini etek giyemeyen zihniyet, “converse” ve “babet”e moda adı altında teslim olmuş rahatına düşkün karı kız tayfası. Köy esnaflığı dedikleri şey bu işte. “Alıcı değilsen dükkanın önünü kapama” diyebilecek cehalet. Tok satıcı karinesi..


Bir Örnekle Açıklamak Gerekirse: ( benzetme-teşbih)


Kız bana kendini satacak, diyorum sen ne kadarsın. Kız diyor 7 lira. Waay diyorum yapma kızım sensin ederin 3 lira. Kız gülüyor. Piyasa fiyatım 7 lira ama ne haber ! haklı diyorum içimden ederi 3 lira da olsa 7 lira veren varken neden 3 liraya versin ki kendini, işte biz erkeklerin sorunu bu. Değmeyecek kadınlara , olmadık değerleri biçiyoruz ondan sonra da piyasa neden bu kadar kızışık. Efenime söyliyim türk kızları neden bu kadar kasıyor.

[Toplam:28    Ortalama:3.9/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

1 Comment

  1. arety dedi ki:

    Ben masa da oturuyorum elimde ki içki var kızlarda beni kesiyor ben hemen hesabımı istedim arabaya bindim gazladim eminim kızlar sasirmistir kendi kendine ☺

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO