Senin Katma Değerin Ne ?

Yeni Gelenler Önce Burayı Okuyun

Senin Katma Değerin Ne ?

Bundan seneler seneler önce arkadaşımın canını yakmak için söylediğim bir cümleydi bu. “Senin katma değerin ne ?” çünkü arkadaşım tüm telkinlerime, gaza getirmelerime, akıl vermelerime ve itelemelerime rağmen bildiği yoldan şaşmıyordu. Hal böyle olunca sevgi aşk ama kısmetsizlik, ruh ikizi, ruhların uyumu, kaderinde varsa gelir seni bulur gibi olgulara yöneliyordu.

Tamam o yöneliyordu da , başarısız oldukça dertleriyle bizim kafamız sikiliyordu. Gün oldu ve ben anladım ki bu iş iyilikle olmaz. Canını yakarak anlatmak zorundaydım bir şeyleri.

senin katma değerin ne” dedim ona. Yani özelliğin, farklı olan yanın ne. Bende olmayan, onda olmayan ne? Bir kıza ne sunabilirsin ? diğer erkeklerde olmayan ama bende olan diyeceğin nedir?

[Toplam:48    Ortalama:3.5/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

5 Comments

 1. arety dedi ki:

  Katma değerimizi giyim kusamla kültür katarak mi oluşturacağız joker bey

  • JoKeR dedi ki:

   yazı açık dostum. Katma Değer seni diğerlerinden ayıracak (+) özelliğindir. Bu giyim kuşam olabilir, dans yeteneği olabilir. Çok yakışıklı olman olabilir. Enstruman çalman olabilir.

   çok zengin olman, çok şık giyinmen olabilir. Çifte vatandaşlık hakkının olması, hatta belki de annenin ürolog olması bile olabilir.

   her hangi bir sporda başarı olabilir.

   dediğim gibi senin öne çıkaracak ilgi çekecek her şey olabilir.

 2. Ayazayaz dedi ki:

  Tanımak İsterim Seni Joker dayı. Sibelcan hülya avşar joker mi deseler. JOKER ABİ Derim Çünkü Değer Katan Bir ADAMSIN HEMDE ADAM GİBİ ADAM.

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO