Sakin Ol ve Kadınları Kaçırma

Yeni Gelenler Önce Burayı Okuyun

Sakin Ol ve Kadınları Kaçırma

 

15 senedir yakın çevreme son 6 yıldır da internet üzerinden yaptığım danışmanlıklar sırasında sıklıkla yaşandığını gözlemlediğim bir sorun olan “ Sakinliği Koruyamamak” üzerine yazacağım bugün.

Gerek forum postlarında, gerek maillerde, gerek özel mesajlarda gerek bire bir görüşmelerde anlatılan olaylarda o kadar çok rastlıyoruz ki.

Nedir sakinliği koruyamamak ?

En Küçük örneği ile hatunla bi gerginlik yaşanıyor. Aralar biraz açılıyor. Sonra bizimki mesaj atıyor kıza. Kız cevap vermiyor. Derken bi mesaj daha döşeniyor bu sefer whatsapptan, 2 tik masmavi oluyor ama yine cevap vermiyor kız. Burada yapılması gereken şey sakinliği korumak. Söveceksen içinden sövmek ya da biraz daha bekleyerek olayın yatışmasını beklemek ama bizimki bi delleniyor. Başlıyor sektirmeye…

“Sen ne biçim kızsın, cevap vermiyorsun. Geri zekalısın, çüküm kadar boyun var kendini ne sanıyorsun. Zaten memelerin de şöyle, bilmem neren de böyle. O götünden ayrılmadığın selin de tam bir geri zekalı kaltak, onunla bu kadar yakın olabildiğine göre senin de ondan farkın yok  vs vs” gibi bu ve benzeri sektirmeli mesajları döşeniyor. Sövüyor sayıyor. – ohh rahatladım diyor-

Lakin hayat devam ediyor. Aradan bi süre geçiyor. Kızı face ya da diğer sosyal mecralarda görüyor. Özlediğini hissediyor. Yastığa başını koyunca aklına kız geliyor. Özlüyor. Ne tatlı kızdı diyor.

[Toplam:53    Ortalama:3.5/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO