Randevu-Anlık Randevu-Olumlu Bahane – Olumsuz Bahane

Terimler

Randevu-Anlık Randevu-Olumlu Bahane – Olumsuz Bahane

Randevu:

Şimdi mesele ben Cuma günü bilmem kimle şunu yapacağım demek. Planlı programlı bir randevudur. Bildiğimiz randevu yani. Kızı ararsın, faceden, msn den yarın için , hafta sonu için plan yaparsın randevulaşırsın. İşte bu randevudur.

Anlık Randevu:

Anlık randevu ise spontan geliştirilmiş randevulardır. Okulda ders çıkışında, sınıftan çıkıp çıkışa doğru yürürken hadi bişeyler yapalım demek, iş yerinden çıkarken bir yere davet etmek, ders arasında “20 dakika ben bi kitapçıya kadar gidicem hadi beraber gidelim” demek gibi o an gelişen randevulardır.

Kızın bunu kabul etmesi sizle gerçekten ilgilendiğini gösterir, kabul etmezse de sorun yok. Anlık siz zaten bir şey yapıyorsunuz ve ondan size eşlik etmesini isteyeceksiniz.

Bu kadınların tesadüfsel duygularını olumlu yönde etkiler, her şey bizim için ,ruh ikizi, elmanın diğer yanı, doğru kişiyi buldum, hayat onu bana getirdi gibi geyikleri desteklemesini sağlar.

Hadisenin daha doğal görünmesini sağlar.

Mümkünse anlık randevu tercih edilmelidir.

Anlık randevu taleplerinizde reddedilme oranınız yüksek olmasına rağmen bizim için iyi bir şeydir. Zira reddediliş şekli bize çok güzel bilgiler verir.

Kız neden reddediyor? Bahanesi ne ? 

[Toplam:25    Ortalama:4.2/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO