Pua Sendromu

JoKeR'den Esintiler

Pua Sendromu

 

Birkaç gündür belki de haftadır diyelim. Telefonda, msnde,face de, site özel mesajlarında bana gelen bir takım mesajlar neticesinde yine hafifi atarlı bi joker ayar yazısı yazmak icap etti sevgili dostlarım.

Cemiyet dediğimiz olgunun ulusal marşında da belirtildiği gibi “ pişiyoruz cemiyette” denilmektedir. Yani burası bir pişme yeridir. Daha iyi olma yeri.

Görüyorum ki sevgili arkadaşlarda bir “pua sendromu” yaşanmakta. Neymiş efendim bu benim “pua sendromu” dediğim şey hemen izahatine geçelim. Şimdi uluslar arası terminolojiye geçmiş pua denen bir olay bu. Kadın avcısı mı dersin, çapkın mı dersin her ne dersen de. Kadınlar üzerine çalışan kendini geliştiren teknikler edinen bir kişiyi tamımlar esasında.

Cemiyet ya da sair bir şekilde bu “pick up” olayına bulaşan kişiye de PUA denmesi sebebiyle. Bu işlere bulaşan adamın yaklaşık bir 6 ay sonra “ben puayım amq” diye bir edalara girmesidir.

Pua oldu ya pezevenk, 2 makale okudu, 3 rutin ezberledi ya dümbelek. Girdiği ortamda her karı bunun içine düşecek sanıyor.

“girdiğim ortamı yönetemiyorum” diye soru geliyor. Nası bi kafanız var yaa. Girdiği ortamı yönetemiyormuş. Herkes lider kesildi başıma. Herkes sürüsünü kurma derdinde. Abartıp forumda bile birbirlerini gearlama çabaları.

Sevgilim var ama her istediğimi yaptıramıyorum diyor, yok kız şurada arıza çıkarıyor diyor. Nasıl bir orta dünya insanınız, nasıl bir hobbit nasıl bir gandalfsiniz. Heri potır mısınız ? fantastik kovboylar 🙂

Con vizliii ile itişin. Fantastik heri potır bile harmoniye kesik olim.

[Toplam:19    Ortalama:4.5/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO