NE İSTEDİĞİNİN FARKINDA MISIN?

Yeni Gelenler Önce Burayı Okuyun

NE İSTEDİĞİNİN FARKINDA MISIN?

FARKINDA MISIN

Farkında mısın?

Sizlere yazacağım bu ilk yazı. En son okuduğunuz yazıdan sonra bile başa dönüp okumanız gereken bir yazı.

Ne yaptığınızın farkında mısınız?

Burada bir çoğunuz genel olarak ifade etmek gerekirse karşı cins ile yaşadığı iletişim sıkıntıları sebebiyle burada. Yardım bekliyor. Ya da daha iyi olmak istiyor.

Peki kaçınız ne istediğinin farkında?

Hayattan ne beklediğinin?

Farklı farklı kadınlarla birlikte mi olmak istiyorsun? Aile kurmak mı? Ciddi bir ilişki yaşamak mı? Yaşadığın ilişkiyi sağlıklı bir hale getirmek mi?

Ya da bugün ne yaşarsan yarın pişman olmazsın? Keşke yapmasaydım demezsin.

Arkadaşlar. Her şeyden önce unutmamanız gereken bazı şeyler var. Hayat bir birleşimler bütünüdür ve önemli olan mutlu olmaktır. Kadınlar kadar, işinize gücünüze, okulunuza da önem vermelisiniz. Hayatta önce somut şeyleri başarmalısınız. İş-mevkii vs. gibi. Önce somut olana sahip olun ki yarın öbür gün aşk vs. gibi soyut olan şeyler elden gidince sarılacak şeyler olsun elde. Hayat boş gelmesin.

İyi bireyler olun arkadaşlar. Kız tavlama sanatı, karaktersizlikle olacak bir şey değil. Cidden yalanlarla, karşındakini kandırmalarla, elde edene kadar senle evlenicem diyip sonra bırakmakla mı oluyor sence? Bu değil dostum. Karaktersizlikle devam edeceksen bu yola lütfen benim bundan sonraki yazılarımı okuma.

Önemli olan adam olup, yalansız dolansız birey olmak. Takılacaksan da öyle takılmak. Bunu asla unutma. Yalan söylemedin diye bir kızı kaybedeceksen, kaybet gitsin. Kazanan sensin. Keşke ben de yalan söyleseydim demek yerine bu şekilde ben bu kızı nasıl tavlardım diye düşünmeye bak. Olduğun gibi karaktersizlik yapmadan…

Ve sakın kimseye istemediği bir şeyi yapma. Çok duyuyoruz alkolün etkisi ile kız istememesine rağmen birlikte olanları. Bu adamlık değil. Tamam burada kız da suçlu ama olsun. Sen yapma için rahat olsun. Önce adam ol sonra pua olursun.

İşte bu yüzden kendini geliştirmelisin! Her konuda. Mükemmellik bir gün olmaz dostum. Hergün olur. Hergün mükemmelsen de takipçilerin çoğalır zaten. Yalana dolana ihtiyacın olmaz. Akşam da kafanı yastığa rahat koyarsın. Yarın öbür gün evlenip barklanınca, çoluk çocuğa karşınca da ulan ben de ne şerefsizmişim demezsin.

Gençler, amaç iyi vakit geçirmek. Bunu da asla unutmayın. Eğlenmek çok önemli.

Sakın güzel geçen bir günün ardından kızla birlikte olamadım diye üzülmeyin. Zaten güzel bir gün geçirmişsiniz. Rahat olun. Siz rahat oldukça zaten bazı şeyler daha kolay olacak : )

Evet. Öğütlere sonra devam ederiz. Şimdi size hem karşı cinsle hem de hemcinslerinizle… Yani herkesle başarılı iletişim kurmanın kilit noktalarından birini söyleyeceğim.

Her insan aynı değildir. Tek bir taktik herkeste işlemeyebilir. Bu yüzden karakter analizini iyi öğrenmelisiniz. Nabza göre şerbet vermeyi bilmelisiniz. Tabii karakter analizi de tek başına işe yaramaz. Siz çok yönlü olmazsanız, karşınızdakinin karakterini analiz etseniz ne olacak?

Okay, ilgi alanını öğrendin karakter analizini yaptın vs. şimdi sıra ortak bir bağ kurmakta. Karakterin analizini yaptığına göre, onun ilgilendiği şeylerden iletişime devam et. Birdenbire seni uzun zamandır tanıdığı izlenimine kapılacaktır ve bunları yaparken de asla mizahi bakış açını, eğlenceni pozitifliğini kaybetme.

Temelde bir bunları dene bakalım. Zorlandığın aşamaların üzerinden geçeriz.

Karakter analizini de nasıl yapıcam diye bana sorma direk. Biraz oku araştır. Ufkunu genişlet. Burası da hayır kurumu değil : )

Şimdi, platonik aşk yaşayanlara sesleniyorum.

Ciddi misiniz ya? Adam akıllı tanımadığınız birine nasıl aşık oluyorsunuz? Öyle uzaktan uzaktan falan? Unutma bak karşı cinsi tanımak öyle kolay şey değildir. Belki bi tanısan sevmezsin. O yüzden aklında büyütme. Aşk dediğimiz ciddi bir meseledir. Bilgin olsun. Silkelen artık.

Şimdi, çekingen olanlara sesleniyorum…

[Toplam:146    Ortalama:3.2/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

4 Comments

  1. bogac dedi ki:

    Eline sağlık güzel yazı olmuş. Ben de bu minvalde bi şeyler karalayım diyordum, beraber barlar sokağı oluruz artık 🙂

  2. T-Bag48 dedi ki:

    Merhaba. Vıp üyelik aldım. Sonteklifin yolladığı kodu girmeme rağmen üyeliğim aktif olmadı. Makaleleri okuyamıyorum yardımcı olur musun

  3. fred dedi ki:

    Ben yeniyim burada, her kese selamlar. Joker çok güzel yazı olmuş. Takipdeyiz ☺

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO