Kadınların İçindeki Gizli Arsız Kadın

Seks Meseleleri

Kadınların İçindeki Gizli Arsız Kadın

Arsız Kadın

Bazı kadınların ürkek, çekingen ve utanan halleri vardır. Işığı kapattırırlar, sütyenini çıkarmazlar. O pozisyona olmaz derler. Oral yapmaz yaptırmazlar. Kısacası sevişir gibi yaparlar ama sevişmezler.

Bazısı da vardır. Aman yarabbi. Sevişme adına ne varsa onlarda vardı. Domalıp “hadi  sik beni, orospun yap” der , inanılmaz bir seks olur.

Şimdi 2 farklı kızdan bahsediyor gibi görünsem de kızların  bir kısmı ilk bahsettiğim kızlardandır. Kalan kızlar ise ikisi birdendir aslında. Sadece karşısındaki adama göre tarzını tavrını belirler. Eğer sen kız sana “dirty talking” yaptığında hoşuna gidecek ama arkasından “ bu kız da kaşar amk, ne biçim şeyler yapıyor” dersen.  O kız bunu anlarsa seninle acemi utangaç moda sevişir.

Karşıdakini yatakta rahatlatmazsan içindeki o edepsiz sevişken kızı ortaya çıkaramazsın. Eğer bir şekil psikolojik sorunları yoksa her kadın aslanlar gibi sevişir, her pozisyona gelir. Gelemiyorsa ya kızın sorunları vardır ya da sen konuya hakim değilsindir kızı germişsindir.

[Toplam:24    Ortalama:3.6/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO