Kadınlar Neden Serseri Adamları Severler 2

Kadınlar Hakkında

Kadınlar Neden Serseri Adamları Severler 2

 

Kadınların efendi adam yerine piç tercihi başlığı ile ekşi sözlükte işlenmiş olan, biz de serseri adamlar ve Sevimli Piç şeklinde zikredilen konu.

Nedir bu efendi?

Nedir bu piç ya da serseri?

Ruhsuz ibneler midir, şerefsiz hayvanlar mıdır? Ahanda böyle it olun mu denmek istenmektedir?

Elbette hayır.


Esas mesele kadınlara ulaşamayan temiz kalpli adamların kadınlarla arası iyi olan bir takım adamlara piç, serseri, öküz gibi lakaplar takmalarıdır.

Özü kadınların ezik adam yerine çekici adam tercihi olması gerekirken. Çekici, fırlama, ağzı laf yapan bir takım adamların. İyi kalpli ezikler tarafından piçlik ve serserilikle suçlanmasıdır.

Efendiler kızların güzelliklerine vurulup, huylarının da yüzleri kadar güzel, onlarla yaşayacakları ilişkilerinde kızlar kadar güzel olacağını zannederler. Serseriler ya da piçler ise; kız ne kadar güzel olsa da kendi kişilikleri ile var olup. En olmadık zamanda ( eziklere göre) kıza terso yapıp fırça çekerler. Efendilerde bunu görüp. Yuh amına koyim yaa, bu kızlar bu adamlarda ne buluyor der durur.

Ben 18-19 yaşlarındayken bir kızla tanıştım. Dalgalı saçları, boncuk gözleri, dünyanın en tatlı gülüşü ve iri ve dipdiri memeleri ile bir anda aklımı başımdan aldı. Lakin bu çok uzun sürmedi çünkü tanışmayı takip eden 1 saatlik süreç içerisinde sevgilisi olduğunu öğrenmiştim.

Ezikyus hallerimle, sevgili olmasa ne olacak ki zaten bana bakmaz diye teselli etmiştim kendimi.

[Toplam:28    Ortalama:3.9/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

1 Comment

  1. exclusive789 dedi ki:

    Artı olarak aklıma frienzone’da olduğum kızın sevgilisinden azar işitip beni araması geldi. Ne de güzel üzüldüm onun için :)))

    Ve ne de güzel kötüledim sevgilisini :Dd

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO