Kadınlar Herşeyi Birbirine Anlatır Ya Siz

Yeni Gelenler Önce Burayı Okuyun

Kadınlar Herşeyi Birbirine Anlatır Ya Siz

Her Erkek kadından anladığını düşünür. Belki de her erkek kadından anlıyordur. Lakin kadından anlamak başkadır. Benim bildiğim bana yeter demek başkadır. İşte yanlış olan nokta burası.

Kadınları düşünün biraz. Her şeyi birbirlerine anlatırlar. Bize göre en gereksiz ayrıntıları bile. Olmadık soruları. İlk yemekte neler konuştuklarına kadar. Nişanda kimin ne kıyafet giydiği kimin neyi nerden kaça aldığına kadar her boku birbirlerine anlatırlar ayrıntılar verirler, dedikodu yaparlar. Bu bazen bizim için çekilmez gibi olsa da aslında diğer yandan birbirlerine karşı inanılmaz bir tavlama , etkileme, baştan çıkarma ve ilişki danışmanlığı yaparlar. 

Bir kadın bir erkekten hoşlanmaya başladığında hemen yanındakine durumu bildirir. Sonra “ay bugün Emrah’ı gördüm, Normalde acelesi vardı ama bana doğru yöneldi durup; merhaba Pınar nasılsın” dedi sen bu iyi bir şey mi ? diye soruverir. İşte Kadın en kısasından saha raporunu geçmiştir bile. Diğer tavlama danışmanı hemen kendi bilgilerinden sunmaya başlar ona“işte şöyle yap böyle yap, hemen yelkenleri suya indirme kaçırırısın , hatunsun naz yap, azda cilve yap. Bi parça dekolte göster. Vs…..”

[Toplam:35    Ortalama:3.2/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

1 Comment

  1. Fargelos dedi ki:

    Bir parça da dekolte göster. LSDFHÜPLSHSD

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO