Kadın ve Su

Sivrisinek

Kadın ve Su

kadın ve su

 

Bir kadın istedi diye su kenarında bir yere erkeğin çit çekmesi ile başladı medeniyet” demişti bir keresinde wonder. Kadın ve suyun ilk ilişkisi buradaydı. Çünkü kadının planları vardı. Çünkü kadının hayalleri vardı. Çünkü kadının beklentileri vardı.

Her kadın gibi beklentilerini karşılayan erkeği sevdi o kadın da. Onun için çiti çeken ve onun yanında duran adamı. İlginç olan ise neden hükümdarlar yüksek tepelerdeki kalelere yerleşmek isterken kadın su kenarını seçmişti? Kadınların hayalleri ile planları arasında garip farklar olur. Hayal kurarken özgür ve bizi delirtecek kadar detaycı olan kadın mevzuu planlara gelince bir anda çok yalın düşünmeye başlar. Su hayattır ve kadın hayata yeni bir hayat katmak istemektedir.

Minik bebeğidir hayata katacağı yeni hayat ve onun için su gerekir. Temizlik için, tarım için onun için bunun için ama bir komutan gibi emrinde askerleri, köleleri yoktur onun. Ona hizmet edecek tek bir askeri vardır o da erkeği!  onun için dağ başındaki kaleyi istemez kadın.

[Toplam:22    Ortalama:3.9/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO