GİZLİLİK PRENSİBİ

Temel Kavramlar

GİZLİLİK PRENSİBİ

 

ÖNEMLİ NOT: Google amca makale fotoraflarımızı açık saçık bulmuş olup efendi ol uyarısında bulunmuştur. Bunun üzerine makale resmi mutaassıp hale getirilmiştir. :))

Size küçük bir soru arkadaşlar evlenmeyi düşünüyorum ne dersiniz ?


Bu soru üzerinde birazcık düşünün bakalım. Muhtemelen vereceğiniz cevap “ aman joker napacan evlenip, sen bize lazımsın, joker evlenir mi” vs.. türünden olacaktır.


Üzerine çok da fazla düşünmeden hemen verirsiniz kararınızı bu adam kimle evlenecek neden evlenecek demeden. Nasrettin hocanın el elin eşeğini türkü söyleyerek arar demesindeki mantıkla aynı işler durum. Joker evlenirse yazmaz çizmez evlenmesin. Birinin hayatını etkileyecek çok önemli bir konu hakkında siz 3 saniyede kararınızı verirsiniz. Sadece siz değil insanlar böyledir.

 


insanlar kendileri ile ilgili olmayan konularda çok kolay karar bildirirler”


Buradan gelmeye çalıştığım nokta şurası. Bir kıza kur yapma sürecinizdeki aleniyet. Eğer siz bir kıza göstere göstere , ulu orta, ap açık yazılırsanız, çevredeki herkes bunu fark ederse ve kız bunu arkadaşları ile hemen paylaşırsa arkadaşları da hemen sizinle ilgili bir karar verirler. Bu karar iyiyse mesele yoktur ama. Söz konusu kadınlar olduğunda işler çok acayiptir dostlar.


Bazen kızın arkadaşı sırf sizinle çıkarsa kendi yalnız kalacağı için, sırf onun sevgilisi var benim yok dememek için, belki sizi beğendiği için, belki arkadaşını çok yukarda gördüğü için; sizin hakkınızda gereksiz yorumlar yapabilir.


Sizin hedefiniz ayşe ise, kankası Fatma ise ve Fatma gökhandan hoşlanıyorsa

[Toplam:29    Ortalama:4.1/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO