EKİP İŞİ (1) – Erkek Arkadaşlar Önemlidir

Etkileme & Baştan Çıkarma

EKİP İŞİ (1) – Erkek Arkadaşlar Önemlidir

 

Bir kızla tanışırsınız, oyununuz oynarsınız, cilveleşirsiniz, efenim uzatmayalım kızımızla sevgili olursunuz. Mutlu mutlu ilişkinizi götürmeye başlarsınız ama bir zaman sonra birbirinize yetmez olursunuz. İnsan sosyal bir varlık olduğu için bu böyledir.

İstisnası olarak edi – büdü ilişkiler vardı ancak o da tasvip ettiğimiz bir ilişki modeli değil sizlerin de bildiği üzere.

İşte bu noktada sosyalleşmenin ikinci aşaması olan arkadaş grupları oluşur. Kaliteli , bilgili, kültürlü, akıllı arkadaşlarınız olması kızın gözünüzde değerinizi yükseltecektir ama salak saçma arkadaşlarınız varsa kız nereden bulmuş bu salakları diye düşünecektir. “Off ,senin Ekrem’i hiç çekemiyorum” diye sızlanabilir. Bu bakımdan sadece kız kovalamak yetmez full şarj ile kendinize düzgün arkadaşlar edinmeniz de önemlidir.

Tüm bunların dışında tavlama aşaması sosyal ortamda gerçekleşiyorsa işi bilmeyen salak arkadaşlar size omuz verip sizi yükselteceklerine işinizi de bozabilirler.

2000 yılında Kantinin bahçesinde kızı sıkıştırmışım vakit gelmiş saldırıyı yapıp kızın numarasını alıcam. Kızın cep telefonu var bu bile sevinç kaynağı, o zaman her kızın cep telefonu yok ki abicim pahalı bir şey 🙂

[Toplam:6    Ortalama:3.3/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

Bir cevap yazın