ALFA TERK ETMEZ- TERK EDİLİR !

Kişisel Gelişim - ALFA ERKEĞİ

ALFA TERK ETMEZ- TERK EDİLİR !

 

Kadın Ustası bir ilişkide genel olarak terk eden değil terk edilen olmalıdır.

Joker özdeyişiyle “ Alfa terk etmezi terk edilir” demiştik daha önce de .

Bunun sebebini ve açılımını merak eden arkadaşlar olmuş; hemen detaylara inelim o halde.

Efinim bir hatun ile birlikte olmaya başladıktan sonra oyun yavaş yavaş azalmakta insanlar birbirine alışmakta heleki sevişme doyum noktaları da gelmişse ilişki yavaş yavaş kendini tüketme evresine girmiş demektir.

Bu noktaya gelindiğinde ya çiftler birbirine bağlanır ya da huzursuzluklar başlar.

Bazı hatunlar adamı çileden çıkaracak denyoluklara imza atar! Affedilmez hatalar yaparlar. Örneğin aldatmak, ya da sizi kıskandırmak için gözünüzün önünde adamın kucağına oturmak ya da çok hayati başka meselelerde büyük yalanlar söylemek gibi kısaca kötü şeyler yapabilirler. İşte böyle durumda “kıçına tekmeyi bas gitsin” oki sorun yok.

Ammaaa birde durumlar böyle değilken, ilişkinin kendi sorunları varken hayat zorlaşmışken, hatun iyi tatlı ama olmuyor, ilişki yürümüyor ,başka bi hatuna kaydı belki aklınız ya da başka bişi işte bu gibi durumlarda “ Alfa terk etmezi terk edilir olay budur..

Bunun sebebi ne ? Terk edilmenin acıklı, yıpratıcı, gurur kırıcı, kendine güven zedeleyici bir yönü vardır. Terk edilenin kendine güveni, beğenilme ve karşı cinse yetebilme duyuları zedelenir. Güveni örselenir, inancı zayıflar, sıçar kalır. Boktan bir psikolojidir.

İşte bunun için kadın ustası değer verdiği bişiler paylaştığı bu kadını bu gibi durumlara sokmamak için terk edilir. Böylece kadın kendi terk etmiş olmanın verdiği rahatlıkla hayatına daha kolay döner. Ha diyeceksiniz madem öyle bizim gururumuz ne olcak hemen onu da diyeyim.

Biz ilişkinin gitmesini devam etmesini isterken hatun bizi bırakırsa aynen gurur göte girer kabulüm ancak konuştuğumuz meselede biz aslında ilişkiyi bitirmek istiyoruz, ayrılmak isteyen tarafız ama kızı terk etmiyoruz. İlgisizliklerimiz , bencilliklerimi ve umursamazlıklarımız sayesinde kızın bizi terk etmesini sağlıyoruz. Oyunun final kısmı burası, radara yakalanmadan terk etmenin ta kendisi. Aslında terk eden biziz ama hatun kişi ben terk ettim onu diyerek kendini rahatlatıyor. Diğer tarafta kadın ustası ise esasen ilişkiden vazgeçenin kendisi olduğunu bilmenin huzuru ile dimdik yürümeye devam ediyor..

Turkish Pualar Hayvan değildir, öküz değildir, vicdansız hiç değildir. Usulca ve daha az hasarla yollayalım şu kızları..

İşte bunun için… “Alfa terk etmezi terk edilir”

Terk edilmemeniz ve terk etmemeniz umuduyla…..(güzel ilişkiler sizin olsun)

JOKER – 07.04.2009

{jcomments on}

[Toplam:26    Ortalama:3.8/5]

2 Comments

  1. Lonelywolf dedi ki:

    Adamsın Joker Bey.

  2. candela dedi ki:

    Yeter yeter. Adam sanki aklımın içinde.

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO