Ah bir Zengin Olsam ( Kadında Aranması Gerekenler )

İdeal Kadın

Ah bir Zengin Olsam ( Kadında Aranması Gerekenler )

 

 

“Ah bir zengin olsam sana neler neler neler alırdım”.Diye bir şarkı vardır. İnsanlar zengin olmanın hayali ile yanarlar ve zengin olduklarında en güzel kadınları elde edeceklerini düşünürler. Oysa ki insan paralandıkça kadına olan ihtiyacı azalacaktır.

 

Para neler satın alabilir ? sorusunu sormamız gerekir kendi kendimize. Para çok güzel bir ev alabilir. En güzelinden araba da satın alır. Evinize hizmetçi alırsanız. Tertemiz derli toplu bir eviniz, ütülü gömlekleriniz, en kral yemekleriniz olur.

 

Para olduktan sonra en güzel en seksi kadınlar yatarsınız parasını verip. Karşınızda striptizcilerden bir topluluk kurabilirsiniz. Bir gün sarışın bir rusla yatabilir , ertesi gün esmer bir Asyalı kadının bacakları arasına girebilirsiniz. Paranız olduktan sonra her tür kadından her tür hizmeti alabilirsiniz.

 

Bunları anlatıyorum da varmak istediğin yer neresi diyebilirsiniz.

 

Varmak istediğim nokta şurası sevgili dostlar. Kadınların bir çoğu zengin koca isterler ama bu dediklerimi düşünmezler. Param varsa zaten bir çok şeyi satın alabiliyorum o zaman sana neden ihtiyaç duyayım.

[Toplam:14    Ortalama:3.9/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO