Joker

Joker

JoKeR 35 yaşını devirmiş ve kadın erkek ilişkileri hakkındaki tecrübelerini paylaşan bir danışmandır.Biz büyürken ne internet vardı ne de her şeyi sorabileceğimiz bu işlerde yetişmiş bir abimiz. Tabir-i caizse düşe kalka , tırnaklarımızla kazıyarak bu günlere geldik. Bu işleri öğrenene kadar çok şekilde üzüldük, çok yıprandık. Oysa zaman internet ve eğitim devri ve yapayalnız kalmadan, işi bilenden eğitim ve danışmanlık alma şansınız artık var. Artık online olarak her şeye ulaşmak mümkün.

Hayatta her şeyin öğrenilebilir, karşı cinsle ilişkiler de öğrenilebilir ve hatta öğrenilmesi gereken kurallar vardır.Karşı cinsle ilişkiler bir oyuna benzer. Önce kurallar öğrenilir sonra tecrübe pratikle beraber taktikler geliştirilir. Neticede daha iyiye doğru yol alınmış olunur.

“ Bu ne saçmalık insan doğal olmalı, yapmacıklığı hiç sevmem” vs.. şeklinde itiraz eden kişiler hep olacaktır. Kafanıza takmayınız. Kimse doğal değildir aslında tamamen. Evlendikten sonra 8 kilo alan karısına bir erkek“ Çok kilo aldın artık canım seninle sevişmek istemiyor ama ihtiyacımı gidermek için seninle yatıyorum yine de seni seviyorum” der mi? Dese bile o sondaki seni  seviyorum kadını tatmin eder mi?

Bu ve bunun gibi bir çok örnek verilebilir. Neticede insanlar belli kurallara göre hareket ederler. Sevmediği nefret ettiği biri öldüğünde yaşasın diyemez.“düğünde oynanır , cenazede ağlanır” .

Bir çalışma arkadaşı ameliyat olduğunda sadece yakın çevresi ziyarete giderken. Patron ya da Müdür ameliyat olsa tüm şirket, daire geçmiş olsuna hastaneye taşınır. Doğaldık bunun neresinde?

Netice de herkes belli kurallara göre hareket ediyor. JoKeR de bu oyunun kurallarını öğretiyor.