Standatlarınız Olsun – Kadın Konusunda Seçici Olun

Kişisel Gelişim - ALFA ERKEĞİ

Standatlarınız Olsun – Kadın Konusunda Seçici Olun

Ne çıkarsa bahtıma. Yaşım 30’a yaklaşıyor. Bir takım ilişkilere girdim çıktım yıprandım. Baba olmak istiyorum. Çocuğuma babalık yapmak istiyorum dedelik değil. Bir an önce evlenmek gerek. Hani işte eli yüzü düzgün bi kadın olsunda nasılsa…. Vs… diye giden aptal cümlelerin insanı mı olacaksınız.

 

Standartları olmayan , ne çıkarsa bahtıma diyen rasgele çiftleşme modeli mi ? mahalle de güzel bi kız varmış. Okula bi öğretmen geldi hem matematikçi ek dersi ücreti de alır hemen yazılayım mı?. Bu gibi bu kadar tesadüfsel mi olacak hayatınız. Bu kadar standartsız. Sadece şekilsel özellikler mi arayacaksınız ? siz bi alfa olamayacak mısınız ?

 

Standartları olan bir erkek olmalınız kadınlar gözünde de değerli olabilmeniz içindir”. Hemen ekleme yapayım “standartları olmak her bok için şart koşmak değildir”. Bamya yemem, beyaz giymem bunlar standart değildir. Sarı saçlı kadın isterim de bir standart değildir. Bunlar tercihtir. Ancak bakımsız kadın istememek, güzel Türkçe konuşan bi kadın istemek, kilo sorunu olmayan bir kadın istemek “standart”’tır.

 

[Toplam:6    Ortalama:4.2/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

Bir cevap yazın