Sıkça Sorulanlar

Kısa kısa sık sorulan soruların açıklamaları burada..

Aktivasyon E-maili gelmedi ne yapmalıyım?
Aktivasyon e-mail’i göndermiyoruz zaten. Kaydını yaptıysan sorun yok.
Şifremi Unuttum dedim Mail gelmedi?
Mail gelmiştir de Junk ya da Spam Klasörüne düşmüş olabilir. O klasörlere bi bak derim.
Saçma bi nick almışım değiştirebilir miyim?
Genelde pek tercih etmesek de bu konuda yardımcı olmaya çalıyoruz. [email protected] adresine mail at hemen.
Ödemeyi Nereden yapıcaz?
Klasik olarak paypal kullanıyorduk. Dünya çapında bir ödeme sistemiydi. Türkiye ile sorunlar yaşıyorlar. 6 Hazirandan sonrası için bir çözüm bulacaz.
Banka Havalesi ile Ödeme var mı?
Genel olarak yok ama [email protected] adresine mail atarsan yardımcı olmaya çalışırız.
Eve herhangi Bir Kargo Gelecek mi?
Yok abicim evine bişi gelmez. Kullanıcı adı ve şifre bütün olayımız.
Cemiyet işe yarıyor mu?
Cepten belli bir miktar para çıkacağı için akla ilk gelen soru bu belki de. Ya şimdi biz para vercez de içerde saçma sapan şeyler olmasın. Öncelikle ücretsiz makaleler az çok fikir verir. Her konuya değiniyoruz. Satın aldığın yarısı reklamlarla dolu bir erkek dergisinden bile fayda sağlıyorsan cemiyetten 40 katını sağlarsın. Senelerdir seveni de çok maşallah.
Üye Olursam İstediğim Her Kızı Tavlaya bilir miyim?
Tabi ki hayır. Kadınlar konusunda daha başarılı olmanı sağlar. Zaten o dediğini yapabilecek bir güç olsa kimse de o eğitimi 100 Bin $ dan aşağı vermezdi.
Kafama taktığım bi kız var. Cemiyet bana onu tavlamayı öğretir mi?
Biz ona tek geçilen diyoruz. Büyük ihtimalle çok saçma sapan hareketler yapıp kızı canından bezdirmişsindir. O zaman iş zor ama platoniksen değişim ve gelişimle birlikte şansın artabilir. Buna rağmen esas gayemiz senin o hatunu ayarlamanı sağlamaktansa o kadına olan takıntından kurtulmanı sağlamak ve seni daha çekici bir erkek yapmaktır. Böyle olunca hayatın ilerledikçe kadınlar konusunda daha becerikli ve aşka hazırlıklı kapıları açık bi adam olacaksın.
Bende Sosyal Fobi Var. Cemiyete bana yarar mı?
Bir uzman tarafından “sosyal fobi” tanısı konmuş arkadaşlardan cemiyete üye olduktan sonra gelişim göstermiş ve sonradan sevgilim oldu düzeldim diyenler çıkmıştır. Ancak uzman desteği yerine geçmesi imkansızdır. Zira cemiyet tedavi edici bir site değildir. Eğitim ve gelişim sitesidir. Yardım aldığınız uzmana cemiyet üye olma konusu danışmanızı tavsiye ederiz.