Sen Korkuluk Değilsin !!!

Beden Dili - Dış Görünüş

Sen Korkuluk Değilsin !!!

 

Kadın erkek ilişkilerine ilişkin araştırmacı yönüm sebebiyle tüm hayatımı cemiyette geçirmiyorum elbette, kadın ve erkeklerin bir arada oldukları siteler, kadın siteleri ve benzer bir çok siteyi de ziyaret ediyor , ne var ne yok bakıyorum.

Böyle sitelerde bazı erkeklerden “ bilmem kaç yaşındayım, boyum iyi, kilom iyi,tipim iyi, şık giyiniyorum ama kızlar benimle hiç ilgilenmiyor” şikayetlerinin sıkça geldiğini görüyorum.

Delikanlının kendince yazdıkları önemli olsa da bunların yeterli olmadığını biliyoruz elbette. Bunun dışında hep sosyal yeteneklerinizin hem de beden dilinizin etkili bir biçimde kullanılması gerekir.

“Beden dili nasıl kullanılır” – “ beden dilimi nasıl geliştirebilirim” gibi sorular geliyor sıklıkla. Bunun için elimizde direk şudur diyebileceğimiz bir materyal yok elbette ama bazı küçük ip uçları verebiliriz.

İşin temeli öncelikle kendini gözlemlemek. Video kamera, fotoğraf ve ayna bu çalışmalar sırasında bize en çok yardımcı olacak materyaller. Senelerdir ayna karşısında değişik mimikler yapar ve onları daha sonra anya olmadan tekrarlamaya çalışırım. Mimiği yüzüme oturttuktan sonra aynaya bakarım doğru olmuş mu diye. Bu o kadar zaman gerektiren bir çalışma değildir. Hergün el yüz yıkamak ya da tuvaletten sonra ayna karşısına geçeriz. Dişimizi fırçaladıktan ya da elimizi fırçaladıktan sonra 10 saniye bile yeterlidir. İşki bunu yapmaktan kendinizi izlemekten zevk alın.

[Toplam:21    Ortalama:3.9/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO