Olta Modeli

Etkileme Oyunları

Olta Modeli

Full şarj yöntemlerinden sabır içeren senelerdir kullandığım bir modeldir olta modeli. Her kadının bir “kara kaplı defteri” vardır. Bu kara kaplı defter elbette fiziki bir defter değil kadının kafasında yarattığı bir defterdir bir nevi “top 10 listesi” diyebiliriz.

Bu defterde kadınlarımız kendilerine yazılan kendileri ile ilgilenen potansiyel erkekleri tutarlar. Gözlemlerine göre genelde ilk 3 ile ilgilenirler ama toplam liste 7 kişiye kadar çıkmaktadır.

Hani bi nevi acil durum imdat çekici gibi de düşünebilirsiniz bu listeyi. Potansiyeller listesi. Sevgi ve özelliklede ilgi ihtiyacı içinde yanıp tutuşan hatunlarımıza sürekli birileri yazılmaktadır ne de olsa. Onlara da testler, dalgalar, kurlar, cilveler, kaçmalar, kovalamacalar bilmem nelerle zaman geçer durur. Ancak bazı dönemler gelir ki kızımızın çevresinde adamacıklar yok oluvermiştir. Kızımızın canı sıkılır işte kadının ilgi için kıvrandığı en hassas dönemidir.

[Toplam:4    Ortalama:3.8/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

2 Comments

 1. […] olsanız da , kadını çok sevseniz de çevrenizdeki kadınları uzaklaştırmayın. Hiç olmadı olta modeli uygulayın. Direnin. “ben senden başka kimseyle görüşmüyorum. İlişkimize saygı duyuyorum, […]

 2. alfonso dedi ki:

  6-7 ay sonunda oltaya gelen Orkinos.. en kısa haliyle yazacağım; aylar önce 9 luk bi hatuna set açtım numara aldım mesaj attım vs derken.. kız bariz ilgisiz; çok bekleyip atılan kısa mesajlar vs. sonra instagramı önüme düştü takipleştik.. Ben nerdeyse ayda bir hikayelerine cevap beklemeden mesaj attım, zaten gülücük atıp bırakıyordu kimisine .. Ve geçtiğimiz cuma günü wp me gelen napıyorsun mesajı 🙂
  -iyiym partiye gidiyorum
  —-hımm bende kahve içeriz diye düşünmüştüm..
  -bi kahvelik vakit var. (çabuk atladım ama zaten kaybedecek bir şey yok diye düşündüm.)

  ** ikinci saatin sonunda kızın saçları ellerimin arasında arabada harika bir sohbetteyiz…

  Olta harika bir ego terbiyesi ve sabır gerektiriyor ama rapala ve de tekniğin iyiyse gerçekten kaliteli balık geliyor..

Bir cevap yazın