Ödül – Ceza ( Ayar Verme)- Kadınlar Köpeklere Benzer

Kadınlar Hakkında

Ödül – Ceza ( Ayar Verme)- Kadınlar Köpeklere Benzer

Kadınları köpeklere benzettiğimi söylüyorum bazen çok kızıyorlar bana. Oysa ben köpekleri çok seviyorum kızmalarının bir anlamı yok ki. Üstelik gerçekten de çok benzediklerini biliyorum köpekleri yakından tanıyan biri olarak.

Öncelikle eğitilmişleri çok tatlı oluyor. Kadınlar da köpekler gibi gezdirilmesi gereken yaratıklar. Bir köpeğin sadece karnını doyurursan sana bağlanamaz. Hem karnını doyurmalı, hem onunla oynayıp onu sevmeli hem de gezdirmelisin. Köpek ve kadın beslemenin en sorumluluk isteyen yanı da budur zaten.

İkisini de gezdireceksin. Gezdirmezsen huzursuzlanırlar. Akşam eve gelmen lazım yoksa konu komşuyu ayağa kaldırır ikisi de. İkisi de sevdi mi çok sadıktır. İkisi de sana zarar vermek isteyene saldırır. İkisi de çok sevimlidir. İkisi de küser. İkisinin de her istediklerini yaptırmak için kullandıkları acaip bi bakışları vardır ve ikisinin de ipini uzun tutarsan zapt etmesi zorlaşır.

Kadınlarla ilişkinizi aslında bir köpek besler gibi düşünebilirsiniz. Kaba bir benzetme ile

Çok benzer birbirine bu iş. Aslında biz erkekler içinde aynısı geçerlidir. Kadınların da bize köpek besler gibi davranması gerekir.

[Toplam:14    Ortalama:3.7/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

3 Comments

 1. thewomanizer dedi ki:

  Joker neden yarı çıplak ya da çıplak olan değişik resimler koymaya çalışmış, anlayamıyorum.

  Ayrıca bu konu ekşide bayağı bir dalga konusu olmuştu. Benim düşüncem nötr ama jokerin en çok eleştirilerin kimilerinin dalga geçtiği makalesiydi.

  • Sosyolog dedi ki:

   Bence bu yazı o resimin üzerine yazılmalıydı. Bilinçaltına kadınlara bakarak kadınları tanımak maksatıyla mesaj göndermek için. Üstelik yazıyı okurken o resimdeki kadın kimisi için bulunmaz hint kumaşı üstün varlık yarı ilah gibi geldiği için yazıyı okurken o kadın sıradanlaşır.

  • JoKeR dedi ki:

   yazının ilk cümlesi ne diyor ” Kadınları köpeklere benzettiğimi söylüyorum bazen çok kızıyorlar bana.” :)))

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO