Mutlu Sonla Biten Masaj

JoKeR'den Esintiler

SON SEVİŞME
12 Şubat 2010
Tarz Yaratmak
16 Mart 2010

Mutlu Sonla Biten Masaj

 

Masaj yaptırmak ve masaj yapabilmek gerçekten güzel şeyler. Bu masajların bi kısmı mutlu sonla bitiyor. Söylenenlere göre masaj salonu ve masöz hanıma verdiğin para fuhuş ile neredeyse başa baş geliyormuş hal böyleyken neden masaj yaptıralım ki 3 kuruş daha koyar rusa giderim diyenler var.

Buyrun efendiler siz rusa gidin. Zaten olayın adı üstünde “Masaj”

 

Asli fonksiyonu sana masaj yapmak ve seni rahatlatmak. Haaa masaj salonu adı altında bir takım garip kadınlar oranı buranı 2 sıkıp akabinde seninle fuhuş operasyonu yaparsa bilemem lakin “masaj” başka bir şeydir.

Elbetteki paranın dibine vurmadıkça işinin çok ehli sizi lime lime dökecek bir masajcıya rastlamanız zor. Bunun yanında güzel sayılabilecek bir masajın bir kadın tarafından yapılması çok keyifli. Bir kere bi kadının ellerinin vücudunuzda gezinmesi çok keyifli. Ayrıca hizmet prfesyonel vermişsin paranı. Ay kızın ellerimi yoruldu diye düşünmüyorsun. Orana burana dokunan o nazik el seni rahatlatırken bir yandan da sohbet etmesi pek bir keyiflidir.

Sigara yasağından önce , omuz, sırt, bel, baldır masajı yapılırken sigara içerdim ki onun da tadı bir başkadır..

Diyeceğim masaj masajdır. Fuhuş değildir. Haa mutlu son denen kısmı varmış. Orasını bilemem odadasınız baş başasınız. O ikinizin arasında artık biz karışamayız.

El-Netice : Mutlu sonlu olur, sonsuz olur bilemem ama düzgün bir masajı 1 kere dahi olsa yaptırın derim.

Saygılarımla..

JoKeR – 02.03.2010

 

 

Bir Cevap Yazın