Kadınların Teşekkürleri ve Onaylanma

Kadınlar Hakkında

Kadınların Teşekkürleri ve Onaylanma

Teşekkür ederim


Sevdiğini kadın teşekkür ettiğinde bu ne anlama gelir? Yuh artık bunun da mı bir anlamı var diyeceksiniz biliyorum. Burada yazılanları bir de sevgilime danışayım bakıyim o ne diyor bu işe diye düşünüp yola çıkarsanız, sonuna kadar inkar edeceklerini de bilin…


Teşekkür ederim.


Ne yaptınız az önce? Bir şey yaptınız ki teşekkür etti! Çantasını mı aldınız? Cep telefonunu masada mı unutmuştu? Evine kadar birlikte mi yürüdünüz (ay bu çok romantik oldu!)? Ne yaptınız?

İyi bir şey yaptınız, kibarca teşekkür etti kızımız. Gayet normal! Tabi! Gayet normal!  Noluyoruz? Afferinleniyoruz

 


Tatsız bir ortamdasınız. Hatta kavga ediyorsuz. Siz bir laf ettiniz, durdu durdu; ‘Teşekkür ederim’ dedi. Bu tartışmanın ortasında kadın kaprisidir. Kritiktir. Siz muhtemelen ‘bir şey değil, benim için zevkti’ diyeceksiniz. O çekip gidicek. Yada siz…  Noluyoruz? Lanetleniyoruz


İyi bir jest yaptınız, yahut bir derdine derman oldunuz! Annesinin bir derdi varmış da onunla ilgileniyormuş, birilerini arıyormuş da siz de o arada ‘tatlım balkabağım(bu neyse), bizim bilmem kim abiye sordum, sanırım bir şeyler ayarlıcaz, üzme sen tatlı canını!!!’ Şimdi burada da bir teşekkür alacaksın ama nasıl…  Burada minnettarlık da giricek işin içine.  Canım çok teşekkür ederimler, bunu unutmiciimler.. Bu daha samimi olmalı. Noluyoruz? Kıymetleniyoruz!

Kadının afferinlemesi sizi hayalindeki ideal erkek ile kıyaslamasından gelir.

[Toplam:4    Ortalama:5/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

2 Comments

  1. sealteam dedi ki:

    Benim kız arkadaşım son bir aydır, ne özledim diyor, ne özledin mi beni diyor, ne seviyor musun beni diyor.. Anca tartışıp dış etken sorunlarla boğuşuyoruz..

Bir cevap yazın