Kadınların Fantezileri ve Orgazmları Hakkında

Seks Meseleleri

Kadınların Fantezileri ve Orgazmları Hakkında

 

Cemiyetin bir üyesi özel mesajla wonder’a kadınların fantazileri ve orgazmları hakkında bir soru sormuş. Wonder da, bu soruyu bi güzel cevaplamış. Sonra bakmış ki. Bundan acaip güzel makale olur. Kopyalayıp bana gönderdi..

Buyrunuz…

SORU:

Wonder;

Yaşım 20. 

Kadınların orgazmına çok takılmış vaziyetteyim ve birlikte olduğum çoğu kadının orgazm olmasını sağlamak istiyorum. Hepsinin olmasa da çoğunun. Şuanda Nancy Friday’in Benim Gizli Bahçem adlı kitabını okuyorum. Kitapta kadınların fantezileri yer alıyor.

Bu fantezilerde kadını orgazma ulaştırıcak çok detay noktalar var. Ön sevişme esnasında bir kadına fantezilerini anlatmasını söylerken dikkat etmem gereken hususları öğrenmek istiyorum. Eğer fantezilerini öğrenirsem daha başarılı olurum. Hem önsevişme sırasında kendi fantezisiyle birlikte bilinç olarak orgazma yönelmiş olacağını düşünüyorum. En azından ben içindeyken başka bir konu düşünmiycektir diye düşünüyorum.

Türkiye’de bunu deneyip bir kaç kıza sorduğumda “ne fantezisi yahu” diyip utanmaya başlıyor ve hiçbir şey çıkmıyor ağızlarından. Soruş tarzımın yanlış olduğunu düşündüm başlarda ama sonradan toplumumuzun baskısı yüzünden hayal güçlerini özgürce kullanamayan insanlarla karşılaşabileceğimin farkına vardım. Yine de ben hatanın soruş tarzımda olduğunu düşünerek hareket etmek istiyorum.

Sence ne yapabilirim ? Nasıl ulaşabilirim o noktaya ? Bir kadının fantezilerini ön sevişme esnasında nasıl öğrenebilirim ? 

Veya bir kadını orgazm’a götürücek ince ayrıntıları öğrenebilir miyim?

CEVAP:

Soru çok çetrefilli. Bir tespitine katılıyorum. Türkiyede kadınlar henüz fantezi konusunda biraz daha çekingen! Ne fantezisi yahu diyen kadınların eminim ki Behlül fantezisi vardı 🙂 Yine de sen sorduğunda ‘namuslu’ olmak için ‘ne fantezisi yahu’ diyeceğiz. Bizim memleket hayallerinden utanmayan bir nesil yetiştiremeyecek sanırım. Çünkü

[Toplam:16    Ortalama:3.4/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

Bir cevap yazın

Single Sign On provided by vBSSO