Hello & Welcome to our community. Is this your first visit? Kayıt ol

User Tag List

Toplam 4 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 4 arası kadar sonuc gösteriliyor
    VIP Rewony - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bir günde 3 iletişim

3 farklı iletişimi yazdığım için bu kadar uzun teknik olarak ders çıkarılmış 3 farklı durum okuyor olacaksınız
    dışarıya set açmaya çıkacağımı forumda yazmıştım pek başarılı bir gün olmadı bence set bile açmadım ama dişilerle iletişime geçtiğim oldu şu sıralar forum durgunlukta olduğu için yazayım dedim ama set

grubuna yazmayı pek yakıştıramadım

set açmanın kendimce zor olduğu bir semti tercih ettim bugün kendimi zorlamak istedim

yolda yürürken 10 12 kişilik bir kız grubuna denk geldim içlerinde gayet güzel kızlar vardı hatta arkalarından yürüken birkaçı dönüp benimle göz teması bile kurdu ama çevrelerinde birkaç erkek te vardı bunların yakınında yürümeye başladım laf arasında erkelerle muhabbete girdim
    erkeklerle yürüyüp sohbet ederken kızlar arkada kaldı bi nevi erkekleri baskılayıp kızlardan uzaklaştırıyordum bir süre konuştuk o sırada kızlardan biri bu kim ya tarzında laflarda etti duymazlıktan geldim ardından biri ben bu yürüyüşü nerde görsem tanırım tarzında laflar etti birisine benzetti galiba ondan sonra kızlardan birkaçı erkekleri yanımdan alıp uzaklaştırdı
    ardından aşkımlı bitanemli yüksek sesle konuştular açıkçası mesajlarındaki şifreyi çözemedim çözebilen varsa yazsın sadece birkaç dakika konuşmuştum onları beklemem garip kaçar diye düşündüm
    dümdüz yoluma devam ettim o set olayı benim için bitmişti ama iyi bir ders çıkardım önce gruptaki erkeği hedef al ( şimdi düşündümde arkamı dönüp onlara iyi günler demem çpk iyi olabilirdi içlerinden beni beğenen
    pasif bi kız varsa bu onu harekete geçirtebilirdi)

biraz yürüdükten sonra bankta oturan 2 kıza denk geldim onlarada bir set açmak istedim
    (R: Rewony K:kız)
    R: okulunun yerini biliyor musunuz acaba
    K: hayır bilmiyoruz devlet okulu mu yoksa özel mi
    R:devlet okulu buraya çok yakın hatta ama sağ tarafımda mı kalıyor yoksa solda mı çözemedim
    K: hiç duymadık
    R:siz liseye gitmiyor musunuz
    K:hayır bitireli çok oldu
    R:üniversite mi
    K: hayır onuda bitirdim x bölümü mezunuym
    bundan sonra kız konuşmayı bitirmek ister gibi davrandı
    K:siz niye orayı arıyorsunuz ki ?
    R: ordaki otobüs durağına gidip otobüse binicemde
    K: hemen şurda bi otobüs durağı var oradan binebilirsiniz
    R: peki iyi günler

adres sorma huyumdan vazgeçmeliyim çok kısa süren setlere sebep oluyor setlerin geleceği tıkanıp duruyor

biraz sonra yolda yürüken kaykay kaymaya çalışan bi kız gördüm arkadaşı yanından biraz uzaklaşmıştı set için mükemmel bir fırsattı

R: ayaklarını şu yönlere koyarsan daha rahat kayarsın
    K: teşekkür ederim siz kaymayı biliyor musunuz ?
    R:eskiden kayardım, x yerinde mi okuyorsunuz
    K hayır b yerinde okuyorum
    R:iyi tamam ben sizin daha fazla kaymanıza mani olmayayım devam edin
    K: iyi günler R:iyi günler

bu sırada 12 lik kız grubuyla karşılaştım benim taklidimi yapıyorlardı beni görünce yüksek sesle şarkı söylemeye başladılar umursamayıp devam ettim

Açıkçası set açarken olabildiğince yaş olayına girmemem gerekiyor işin sonunda yaş fobisine girip kaybediyorum ne olursa olsun kız küçük yada büyük oyunu oynamalıyım

metroya bindiğimde göz göze geldiğim bir olgun hatun vardı baya beni kesti belki ona bir set açmayı deneseydim bir fuck body im olabilirdi yaşı büyük olduğu için denemedim bile

şu yaş fobisinden kurtulup set konusunda kendimi geliştirip oyuna odaklanmam lazım yaşa değil aslında gün içerisinde takıldığım hatunlardan en ideali metrodaki olgun olandı

2. HELAL BRO think HELAL BRO dedi
    Üye Tilki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    4
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok iyi bir yazı dostum. Ben set açamıyorum küçük bir ilçede yaşıyorum ve memurum. Sen nerede yaşıyorsun. Bu arada foruma yazmaya devam etmelisin benim gibiler için Cesaret oluyor

VIP Rewony - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbulda yaşadığım için tek gereken biraz cesaret oluyor yakında yeni yazımda yayında olucak düşünceni belirttiğin için teşekkürler

GOLD pikaçuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Tebrik
    Konular
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaykaylı set NC olabilirdi
    insanları tanıdıkça seveceksin yalnızlığı