Hello & Welcome to our community. Is this your first visit? Kayıt ol

User Tag List

Toplam 4 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 4 arası kadar sonuc gösteriliyor
    Üye GG MİSBEHAVE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ilişkideki ilk kriz dalgası

Şu sıralar işi baya ilerlettiğim sevgili kıvamına getirdiğim bir kız var onla yaşadığım bir olay hakkında ne yapmam gerektiği konusunda sizlerden bir fikir almak istiyorum cemiyet dostları

ben bu kızlar yazlıkta tanıştım 1 hafta baya eğlendik samimi olduk kinolar filan havada uçuştu samimiyeti ilerletip işi cinselliğe kadar götürdük cinsel konular hakkında baya konuşuruyoruz ama ben friend zone deilim kız
    baya bana karşı istekli eve davet ettim olur dedi iş olucak gibi yani her şey birkaç gün önce başladı bu yazlıktan kışlığa geri döndü birkaç gün geçti baktım bu dağda taşta tepede dolaşıyor yanında 2 erkekle fotoğraf atmış ormanda etiketlemiş 2 tane erkeği bende yazdım(+:ben -:kız)

+hayırdır bu dağ tepe ne alaka
    - arkadaşlarımla bisiklet sürüyorum
    +2 erkekle birlikte dağda tepede şehir merkezi yerin dibine mi girdi
    -çok trafik var arabalar geçiyor o yüzden burda sürüyoruz
    +dağda tepede kurt vardır tilki vardır ÇAKAL(burda çocukları kast ettim) vardır sana zarar vermesinler sonra
    - yok onlardan biri 12 senelik arkadaşım diğeride dersaneden arkadaşım
    +iyi tamam
    bunu yazdıktan sonra bu uzun süre bana herhangi bir geri dönüş yapmadı baya 3 4 saat evede saat 11 de geldi

bu 2 saat oldu yazmamış benimde bu duruma canım sıkıldı aklıma joker makalesi geldi kız halıya sıçtığında cezasını kesiceksin diyordu bende öyle düşündüm giderse gider dedim içimden o ceza kesilecek biz karı
    kızı dağa bayıra sikmek için çıkartıyoruz yok öyle şey sıçtın cezayı yicen dedim

hemen galerimi dolaştırdım 1 2 ay önceden foto çekindiğim bi kız vardı setten sonra onun fotoğrafını verdim instagrama bi süre geçti bu bana yazdı

-oo hayırlı olsun yenımı
    +arkadaşım oda birkaç senelik
    -emin misin?
    +eminim sen arkadaşınla dağda bayırda dolaşıyorsunda ben şehir merkezindemi dolaşamıycam
    - abartıyorsun kimse bana orda dokunamaz tamam mı onlar benim kaç senelik arkadaşım şu an yaptığın çok saçma
    +yoo deil misilleme yaptım
    -hayır yaptığın çok saçma
    +arkadaşımla alt tarafı şehir merkezinde dolaşıp fotoğraf atmışım ne var bunda dağda bayırda dolaşsak kim bilir nedicen
    -ama bak onlar benim kaç senelik arkadaşım...
    +ben ne olursa olsun sen beni 2 kızla dağda bayırda dolaşmamı ister misin
    -hayır istemem
    + o zaman konu kapanmıştır bidaha olmasın
    -çok saçma şu an yaptığın şey
    +iyi geceler(öpücük emojisi)
    - emojiyi beğendi

1 gün geçti bu bana karşı davranışlarını çok değiştirdi ben telefonla konuşuyorum kısa kısa cevaplar veriyor bende en sonunda sinirlendim ama sakin kaldım kapatıyorum dedim kapattım aklıma gene joker makalelerinden bir geldi bunlar bazen kafayı yer sen sakin kal kız sana 1 veryorsa sende bir ver aynısını yap yoksa sıçarsın bende buna soğuk davrandım bu bana instagramdan sayfaların paylaşımalarını attı bende farklı sayfaları attım böyle gitti sonunda yazdı
    -(saçma bir sözcük kurdu bir film repliği gizlilik için yazmıyorum)
    +saçmalıyorsun şu an
    -sen bir türlü konuşmalarımızı devam ettirmiyosun bende onu yazdım
    +en son konuştuğumuzda sende aynısını yaptım ne yaparsan bende onu bulursun
    - tamam ama senle bir alakası yok benim şu anki halimin yada fotoğraf attığın kızın içimde beni üzen sıkıntıya sokan bişey var o yüzden dün gece gitmen gerekliydi sende onu yaptım teşekkür ederim
    +bak ne diyorum sana bana nasıl enerji verirsen o şekilde enerji alırsın
    -sırf sen bana iyi enerji vericeksin diye kötüysem numara yapamam
    +peki sen bilirsin sonra kötü davranışa maruz kalınca söylenme ama
    -tamam
    +tamam
    sonra konu değişti başka şeyler hakkında konuştuk
    bugün gene paylaşım attı aynı şekilde başladık biraz ters gitti bana bende aynı şekilde soğuk devam ettim
    akşama doğru 1 sen 1 ben prensibinden dolayı 2 kere bana ilk mesajı o bana atmıştı bu seferde ben onu aradım
    aramamız şen şakrak muhabbetli bol espirili geçti hatta yaptığım espirililerden dolayı kız karnına ağrı girdiğini çok güldüğünü söyledi
    biraz muhabbet ettikten sonra gene içinde bir sorun ve sıkıntı olduğunu benimle alakası olmadığını söyledi ufak bi tartışmadan sonra ben telefonu kapattım
    bana akşam gene mesaj attı biraz konuştuk saçmalamaya başlayınca konuşmamız şöyle şekillendi
    +iyi geceler
    -uyuma saatin mi geldi ?
    + yoo ben ayaktayım hatta dışardayım (foto attım)
    -ağlayan emoji
    +sen bana ters ters yazınca bende iyi geceler dedim
    hem bak şu an ilk buluştuğumuz yerdeyim dedim

bu ondan sonra yumuşadı ben yolda yürüken birkaç video attım ona oda bana fotoğraflar attı
    bu günlük konuşmamız bitti

Şimdi benim size sorun şu sevgili cemiyet dostları ben davranışlarıma gene nabza göre şerbet vererek mi devam edeyim yani o terse bende ters o düzse bende düz yoksa yelkenleri suya indirip yumuşayayım mı yoksa sert bi şekilde 1 e 1 ilkesine sadık mı kalayım ? fikriniz nedir bu kızların arada geçirdiği kriz dalgalarında nasıl davranayım burdaki davranışlarım tecrübeden dolayı bu şekilde gerçekleşti daha önce bi sevgilim bu krize girdiğinde sürekli onun yanında oldum ona onu sevdiğimi söyledim aramız soğumasın dedim üzerine düştüm ayrıldık bunu yaşadığım için bunda sürekli 1 e 1 yaptım

okuduğunuz için teşekkürler

Üye candela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    7
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel başlamış eve davet teklifini de olumlu karşılamış +

Lakin tüm bunlar seni duygusal tepki moduna sokmuş ve kıza gereksiz tepki vermişsin -

Ayrıca o tepkiyi vererek kendini ben seninle ciddi düşünüyorum sevgililik düşünüyorum moduna sokuyorsun kız belki sadece seninle takılmak, yatmak istiyor.

2 erkekle birlikte dağda tepede şehir merkezi yerin dibine mi girdi
    Şu falan tam kendine güveni olmayan erkek cümlesi kızın adamlara vereceği varsa verir ki hikaye atmamış olsa ruhun bile duymazdı. -

kız halıya sıçtığında cezasını kesiceksin diyordu
    Kesiceksin de üstte dediğim gibi ne sıfatla kesiyorsun bu cezayı sıfatın belli değil ki kız yerinde olsam ne sıfatla bunu yazmaya cesaret ediyorsun derdim ne cevap vericeksin o zaman ?
    Hiç aklınıza sakin olmanızla ilgili aşırı tepki vermemenizle ilgili makaleler gelmiyor. Olta modeli gelmiyor, tek bir kıza odaklanmayın gelmiyor. Eğlencenize bakın. Duygusa tepki vermek çekici bir şey değil. Halı köpek teorisi duygusa tepkilerinizi vermek için kullanmanız gereken bir şey değil.

bunu yazdıktan sonra bu uzun süre bana herhangi bir geri dönüş yapmadı baya 3 4 saat evede saat 11 de geldi
    Kafaya ne kadar takmışssın bak. Normalde senin şu görüşmeyi yapıp işine gücüne bakman lazımdı ama kafan burda.

hemen galerimi dolaştırdım 1 2 ay önceden foto çekindiğim bi kız vardı setten sonra onun fotoğrafını verdim instagrama bi süre geçti bu bana yazdı
    Bak şu yaptığın varya 10 numero miss gibi eğlendiğini kıza belli edip tek seçeneğinin o olmadığını göstermişsin beğendim.

Lakin devamını bok gibi getirmişsin
    eminim sen arkadaşınla dağda bayırda dolaşıyorsunda ben şehir merkezindemi dolaşamıycam
    yoo deil misilleme yaptım
    Biri bana böyle bir şey dese acaba parayla falan mı çektirdi bu fotoğrafı diye düşünürüm Şuan toparladığın tüm çekiciliği sıfırlamışsın

1 gün geçti bu bana karşı davranışlarını çok değiştirdi ben telefonla konuşuyorum
    Niye değiştirmesin ki kız arkadaşlarımla geziyorum diyor sen sanki ikisiyle threesome yapmış gibi kızdan hesap soruyorsun

sana 1 veryorsa sende bir ver aynısını yap
    Çok güzel ama çok analiz kasıyorsun Problem sorusu çözmüyorsun.

Fark ettin mi başta kızla ne güzel sex konuşurken şuan sanki 30 yıllık evli çift gibi sürekli gerginlik sürekli bir tartışma işin komiği sana hiçbir yararı yok

peki sen bilirsin sonra kötü davranışa maruz kalınca söylenme ama
    Kızın içsesi:Niye söyleniyim amk tek erkek sensin sanki gider beni iyi hissettiren başkasına veririm.

Gelelim ne yapman gerektiğine

Kıza duygusal tepki verme yeter.
    Bir de 1-2 kız daha bul. Erkeklerin genel olarak bir kızla tanışıp çekicilik kurmakta sorunları yok. Verdikleri yerli yersiz gereksiz tepkilerle o çekiciklerini sürdürememe durumu var.
    Rahat ol pandemide zor farkındayım ama giderse istediğin zaman başkasını bulursun bulamıyorssan işin ne zaten burada.

//arsle
    Konu candela tarafından (23/08/2020 Saat 03:33 ) değiştirilmiştir.
    Hareket adamı gibi düşün,düşünce adamı gibi hareket et.

3. HELAL BRO valera777, Zala HELAL BRO dedi
    Üye candela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    7
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zala Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birader yarısını okudum da çok ucuz ve karı kız muhabbetlerine girmişsin. kıza kız gibi davranmışsın.

kızla daha öpüşmemişsin bile aranızda hiçbir şey yok. sen kıza erkeklerle foto attığı için hesap sormaya falan kalkmışsın

geç bunları
    Şimdi farkettim kinolar havada uçuşup kc olmadıysa o kinolar havada uçuşmamış sen gereksiz heyecanlanmışsındır.

//arsle
    Hareket adamı gibi düşün,düşünce adamı gibi hareket et.

VIP valera777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Tebrik
    Konular
    46
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu okumadım bile , adamlar zaman ayırıp cevap yazmışlar sen onlara geri dönmemişsin bile

sen bu kızı alsan bidahaki kızda patlarsın kaliteli insan olmak herşeyden önemlidir
    avlanmayı seven adam ..