Hello & Welcome to our community. Is this your first visit? Kayıt ol

User Tag List

Toplam 4 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 4 arası kadar sonuc gösteriliyor
    Üye İSMAİL27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

NE KONUŞMALIYIM VE NASIL DAVRANMALIYIM?

Slm Cemiyet halkı
    1 aydır konuştuğum birisi var, şu an flört aşamasındayız.Benim sorum kıza karşı nasıl davranmalıyım yani gittikçe beni sevmesini, bana aşık olmasını ya da hep beni düşünmesini nasıl sağlamalıyım?
    Cevaplarınız için teşekkürler...

VIP candela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    5
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Böyle baktığın kızı siktikten sonra da dusunmesin, bağlanmasın istiyorsun.onu napacouk

Neyse keyfim yerinde kizamiyorum da kendime uçak yapmak istiyorum.nasil yapabilirim?
    Konu candela tarafından (07/05/2019 Saat 12:03 ) değiştirilmiştir.
    Bana yağmuru anlatma,yağ!

VIP Chaster11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul, Samsun
    Tebrik
    Konular
    14
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Flörtün garantisi mi var da sevgili olup daha çok bağlanmasını sağlayacaksın. Uzun ilişi denen şey pua ya girmez. Birbirinize bağlı bu uyuma bağlı. Oyunda ne kadar uyumlu olduğunuza bağlı. Onun harici bir dolu değer katıcı bilgi var forumda. Önce onlara bakmalısın.

Şunu da söyleyim, flört ettiklerim vardı üniversiteye feldiğimde, takılıp öpüştüğüm deliler gibi eğlendiğim...
    Sonra arkadaşa dönenler oldu ya da artık hiç bir şeyim olmayanlar.

Uzun ilişki daha çok aşık etme kavramları bambaşka. Tavladıktan sonra senin kendine ve birbirinize olan uyuma bağlı.

VIP sahbaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neden bir kızın seni sevmesi sana bağlanması için sebep arıyorsun ki? Bırak kızı bi kenara bak kendine sen gerçekten dışarıdaki tüm erkekleri elinin tersi ile itip kendini sana teslim etmeye değecek bir erkek misin ? Bunu muhakeme et önce. Baktın eksik mi gördün değer kat kendine ama bunları yaparken de teslim olma hemen sen kendini geliştirmeye bak sonrası çorap söküğü gibi geliyor zaten..

Bir de şu var sen bu kızın sana bağlanmasını istiyorsun ancak bu kız sana ne katabilecek ya da seni mutlu edebilecek mi bunu hiç düşündün mü ? Okulda ya da sosyal çevremde bir sürü erkek var '' Sevgilim olsun da ne olursa nasıl olursa kabul'' düşüncesi ile etrafta dolaşan sonra mutsuz ilişkilere mahkum oluyorlar önce bu kızın sana uygun olup olmadığına karar var ver. Yanlış ilerleyen bir ilişki ya da yanlış başlamış bir ilişki de kendini kaptırırsan bu ilişki yıllarına maal olur .