Hello & Welcome to our community. Is this your first visit? Kayıt ol

User Tag List

Toplam 7 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 7 arası kadar sonuc gösteriliyor
    Silver İSMAİL27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ARKADAŞ OLARAK GÖREN VE İLETİŞİMİ İSTEMEYEN KIZ

Merhaba Cemiyet halkı öncelikle sorum şu şekilde;3 aydır konuştuğum bir kız var ve çok hoşlanıyorum 1 yıl önce tanışmıştım ve bir başlangıç yapmak istedim(sevgili olarak) fakat kız sevgilisinden ayrılmıştı ve artık kimseye güvenmediğini tekrarlayıp duruyordu ve dolayısıyla sevgili olmayı beceremedik çünkü devamlı faceden engelleyip duruyordu.şimdi tekrar konuşuyoruz ve sevgilisi var fakat adam Adana'da kız İstanbul'da internettten tanışıp sevgilisi olmuşlar ve dört aydır ilişkileri var.Her neyse ben 1 ay filan konuştuktan sonra kıza artık konuşmak istemediğimi söyledim çünkü ben senden hoşlanıyorum fakat sevgilin olduğu için seninle yakınlaşmam doğru olmaz dedim.Kız ilk önce inanamadı tabi beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum filan dedi.Ama kız sürekli Adana'da ki konuştuğu adamla daha yüz yüze görüşemediklerini,belki birbirimizi görürsek beğenmeyiz,hoşlanmayız gibisinden laflar söyledi.Benim için çok değerlisin,her zaman yanımda olabilicek bir insansın ve seni kaybetmek istemiyorum,onunla ne olucağı belli değil eğer ilişkimiz biterse belki seninle bir başlangıç yaparız,beni bırakma dedi.Şimdi tekrar konuşuyoruz hatta beni sesli ya da görüntülü arıyor çok güzel bi muhabbetimiz var ama aklım çok karışık.Sizce bu durumda ne yapmalıyım yani arkadaş olarak kalmaya devam edip belki ondan ayrılırsa biz bi başlangıç yaparız diye beklemeli miyim yoksa iletişimi kesmeli miyim???

VIP valera777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Tebrik
    Konular
    37
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kıza bak efsane yaa

o kız seni tamamen köle olarak kullanıyor 500 yıl beklesen bile seninle beraber olmayacak

sırtlanlik yapmayı bırak kendine başka bi kız bulmaya bak kızıda istersen sil ( silemezsin )
    avlanmayı seven adam ..

GOLD Establish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Tebrik
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O kızla olan geleceğin başka kızları tavlayabildiğini gösterene kadar yok. Başka kadınların ilgisi dahilinde olduğunu ona belli etmen gerekiyor. Ne kadar kültürlü ne kadar yetenekli olduğun bir şey ifade etmez. Kadınların senden hoşlandığını belli etmen gerekiyor. Bol şans dostum

Tebrik
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani bana her türlü özelini anlatıyor sana çok güveniyorum diyor bende zaten bu aralar soğuk davranıyorum.Bana neden soğuksun diyor benda artık umudum kalmadı böyle daha iyi diyorum.Bakalım sonu nereye varıcak 😁😁

VIP Chaster11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul, Samsun
    Tebrik
    Konular
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bok yiyip fışkı sıçınca oluyor öyle durumlar. Benim de olayım var bu forumda, benden öncesinin de. Ama bu durumdan çıkan insanın yazısına rastlamadım. Tavsiye ederim okumalısın, en detaylı en ilerlemiş konu benim konum. Ordan olmadı burdan daha zor. Arkadaşısındır bazen sadece. Umutlanmamak lazım...
    Yalnızlık diş ağrısı gibi herkes çekilince gece ortaya çıkar.

Şu ana kadar sadece diş fırçalamayı öğrendim. Forum üyelerinin dişlerini ücretsiz fırçalıyorum.
    Jokere katkımız olsun...
    Vesselam.

VIP meydanokuyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Tebrik
    Konular
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen henüz bu işin mantığını oturtamamışsın, foruma yazmadan önce yazıları oku.

Tebrik
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nasıl yani anlayamadım