Hello & Welcome to our community. Is this your first visit? Kayıt ol

User Tag List

Toplam 4 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 4 arası kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Hedef

GOLD elijaah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir, Denizli
    Tebrik
    Konular
    5
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation Yeni Hedef

Merhaba dostlar. Bu sefer farklı bir olayım var ve bunun sonunda nasıl yaklaşmam gerektiğini tam kestiremediğim, yada daha çok verim alabilecek bir yanaşma için neler yapacağımı tam düşünemediğim, kararsız kaldığım için yazıyorum. Ben üniversite öğrencisiyim ve kampüste tanınmış bir insanım( kişisel özellikler olarak, avcı olarak değil) Daha toy bir öğrenci olmamama rağmen yıllardır aldığım bir dersim var ve olaylar bu dersin başlarında başlıyor. Kısaca özet geçeyim :
    Daha yılın başlarında bu yeni gelen arkadaşların dersine girdim. ( aldığım ders 1. sınıf dersi) Bu derste tabi aklı bir havada daha çocuk diye tabir ediebilecek insanlar vardı ama gözüm içlerinden bir tanesini kesti bu kız gayet alımlı, 20'li yaşlarda, oturmasını kalkmasını bilen zarif bir kız. Hakkında küçük bir ön araştırma yaptım. Tabi o zamanlar kız arkadaşım var diye çok fazla ışık yakmadım bu kıza. O dönemler ki kız arkadaşım çok iyi bir kızdı ve öyle bir saygısızlığa maruz kalmasını istemedim. Her neyse benim o dönemki ilişkim gayet soğuk kanlı şekilde bitti, arada bir problem olmadan ve ben bu kızla kesişmeye başladım. Haftada bir derslerine giriyordum, bu durum sırf kız var diye değildi akademik olarak disiplinli olduğum içindi. Kızla ara ara birbirimize bakmalarımız oluyordu. Bu durumun yanlış bir imaj çizeceği açıktı, arkadamdan laf yapmaya çalışan, çekemeyenler çok vardı diye mantıklı bir adım da atmam gerekiyordu. Ben bunun yollarını düşünürken geçen pazartesi son derse gittim. Ders sırasında sadece bir kere göz göze geldik ve ardından ikimizde derse odaklandık. Akşam eve geldiğimde telefonda haberleri okurken üstten bir bildirim geldi ve kızın Instagram’dan bana takip isteği attığını gördüm. Bu olaydan saniyeler sonra da isteği geri çekmişti. Yanlışlıkla attığını düşünüyorum, çünkü dikkat çekmek için atsaydı sonrasında normal olarak atmazdı. Herhalde sıçtım sıvamayayım olarak düşündü. Ben isteğini bir süre sonra kabul ettim. Kötü hisseder veya görmüştür sanmasın diye. Benim bu kıza bir şekilde yol yapmam gerekiyor, ama çevrenin dikkatini de üzerimden atmam gerekiyor. Bu bahsettiğim çevre de çok kalabalık o yüzden mantıksal olarak uygun bir yöntem arıyorum ve sizinle fikir birliği yapmak için bu yazıyı yazıyorum. Umarım güzel tavsiyelerinizi esirgemezsiniz dostlar. Şimdiden teşekkür ederim…

Gündüzler ironik ve trajikomik bir senfoni, gecelerse sırtlardan girip kolları birbirine kavuşturan rüzgar gibi keskin ve duygunu bir serenat.

Nereden
    İzmir, Denizli
    Tebrik
    Konular
    5
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ek notlar:
    Dostum olduğu kadar düşmanım da var. Bu yavşak sürüsünün bana yavşak damgası yapıştırmaması için çok savaş verdim ve bu damgayı yemek istemiyorum. Buradaki çevre faktörü budur.
    Kızın hesabını kontrol ettim tanıdığım bazı yavşaklar bu kıza daha atlamamış. Atlayanları da kabul etmemiş sanırım.
    Ben kimseden çekincesi olan bir insan değilim. Gider yaparım.
    Ek olarak merak ettiğiniz detay varsa sorun aktarayım.
    Bu kızla ciddi bir ilişki düşünüyorum. Tek gecelik veya devamlı pompalık bir bakış açısıyla yaklaşmıyorum. Gereği kadar yeterli.
    Gündüzler ironik ve trajikomik bir senfoni, gecelerse sırtlardan girip kolları birbirine kavuşturan rüzgar gibi keskin ve duygunu bir serenat.

VIP valera777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Tebrik
    Konular
    37
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neyin dostu düşmanı , yavşak damga vs geçin bunları

4.sınıfa gelmişsin sayılır ayların kalmış yolcusun sen .. kız seni eklemiş zaten instadan bir kahve içelime bakar kalmış tak koluna kızı devam et
    avlanmayı seven adam ..

Nereden
    İzmir, Denizli
    Tebrik
    Konular
    5
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı valera777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neyin dostu düşmanı , yavşak damga vs geçin bunları

4.sınıfa gelmişsin sayılır ayların kalmış yolcusun sen .. kız seni eklemiş zaten instadan bir kahve içelime bakar kalmış tak koluna kızı devam et
    Daha 3 senem daha var Tamam bunu yaparım da bilmediğin çok olay oldu. Arkamdan konuşmaya, adımı çıkartmaya çalışan çok be dostum.