Hello & Welcome to our community. Is this your first visit? Kayıt ol

User Tag List

Toplam 4 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 4 arası kadar sonuc gösteriliyor
    VIP yavuzyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Tebrik
    Konular
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

hangisine yürümeli ?

arkadaşlar merhaba . bu pazartesi dans kulübümün partisi var bir eğlence kulübünde. ben normalde gitmeyi düşünmüyodum çünkü böyle disco tarzı dans etmeyi pek sevmiyorum .fakat herkesin orda olacağını öğrendiğimde gitmeye karar verdim.güzel ve kendimi geliştirebileceğim bir ortam olacağı kesin.tabiki yalnız da dönmek istemem partiden.

ilk başta benim uzun süredir sevdiğim bi tane kız geliyor. kızla aram fena değil. benim kızdan hoşlandığımı kız kesin biliyor.bazen pas attığını hissediyorum ama bi türlü istediğim kıvama gelmiyor kız.bana kalırsa beni gayet mantıklı hoş biraz da karizma olarak görse de onun için yeterli değil.ilk tanıştığımız zamanda (bu siteyi de görmeden önce )bok gibi davrandım kıza(sürekli peşinde koştum götünü kaldırdım vs)ve olacağı varsa da olmadı bence. ayrıca onla konuşurkenki heyecanımdan dolayı da beni çocuk gibi gördüğünü hissediyorum.tabi o olaylardan sonra sevgilim olduğunu öğrendi ve saygısı arttı(ilisi de kesinlikle arttı) bu sitenin de beni geliştirmesi sayesinde biraz daha eşitlendiğimiz kesin (biraz daha alfa takılmaya başladım vs ).ama tüm bunlara rağmen içimden bi ses şansımın az olacağını söylüyor.olayı çok içselleştirmiş olup tecrübem olsaydı zaten orda götürürdüm çok çok da umutsuz da değil durum

fakat şu da var ki partiye inanılmaz kızlar da gelecek.yani o kıza mecbur değilim ve eminim şansımın daha yüksek olacağı insanlarda olacak.bu da beni tereddüt ettiriyor.

bu arada biraz bilgi vermek istiyorum . dans kulübümüz tango ve diğer latin dansları olarak ikiye ayrılıyor.ben tangodayım yıl içinde birbirimizi görmeyiz genelde.ben tangodaki en alfa insanlardan biriyim genelde hocadan sonra insanlar bir hareketi yapamadıklarında bana sorarlar,benle dans etmek isterler.

fakat biz tango kulübü üyeleri olarak hepimiz kardeşiz havasındayız (latinin aksine).ve bi yandan da kimse birbirine de yazmaz yazarsa da çok derinden yazmak zorundadır. ben asla yavşak konumuna düşmek istemem.yavşak konumuna düşmemek içinde elimi attığımı çekip almam lazım

kısaca sorum şu eskiden beri durumumun belirsiz olduğuna mı oynayayım yoksa o yokmuş gibi davranıp duruma göre ordan birini mi gözüme kestireyim?ikisi de mi her şeye rağmen

VIP valera777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Tebrik
    Konular
    37
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yarıya gelmeden okumayı bıraktım , istediğin şey olmaz
    avlanmayı seven adam ..

VIP yavuzyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Tebrik
    Konular
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu olayı çok kaygılı bi şekilde ele alışımdan dolayı mı diyosun ?

YAZAR herşeyibilenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    165
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu gibi durumlarda gidip görmek lazım . Yürümek diye bir şey zaten yok. Gidersin partiye yeni insanlarla tanışırsın. Bir kaç kızla dans edersin. Sana en çok yaklaşanı da parti sonrası davet edersin. Sen görünür ol kız istiyorsa gelir.

5. HELAL BRO yavuzyavuz HELAL BRO dedi