Hello & Welcome to our community. Is this your first visit? Kayıt ol

User Tag List

Toplam 4 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 4 arası kadar sonuc gösteriliyor
    Üye BuminKaganTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    24
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Talking ''Kızın Kuzeni'' SORUNU

Merhaba dostlar belli bir süredir cemiyete girmiyordum. Cemiyette hergün takılmanın bana fayda değil zarar verdiğini farkettim. Çünkü sürekli kendimi birşeyler yapmak zorunda gibi hissediyordum, açılış yapmadığım hergün moralim bozuluyordu bu da benim psikolojimi etkiliyordu. Cemiyetten belli bir süre uzaklarda kalmama rağmen açılışlarıma devam ettim. Şimdi yardıma ihtiyacım olan noktaya geliyorum direkt açılışla numarasını aldığım bir kızla 2 kere buluştuk. Kızda ilk buluşmada güzel etki bıraktım ve 2 gün sonra o beni 2. buluşmaya lunaparka davet etti. Sıkıntı şu ki kız İstanbul'dan misafir geldiğinden dolayı sürekli kuzeniyle takılıyor (kuzeni liseli bir kız) ve 2 buluşmayada kuzeniyle geldi. Kızla el ele tutuşsamda, sarılsamda bir türlü kuzeni yüzünden duygusal yakınlık ve öpüşme aşamasına geçemiyorum bu kuzenini nasıl yollamak lazım?

Ekstra Soru = Bunlarla lunaparktayken Ranger'a bindik ben hayatımda hiç rangera binmemiştim ne kadar kendimi tutmaya çalışsamda ters dönerken dayanamadım bağıra çağıra kelimei şahadet falan getirdim bu bir sıkıntı teşkil eder mi?

Kadınlara, Aşka ve Sevgiye İnanmayı Bıraktığım Günden Beridir Mutluyum. Yoksa Sen Hala Bu Zırvalara İnanıyor Musun?

VIP Arsle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    6
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rangerda tepki vermeden kasıntı kasıntı durman bir sıkıntı teşkil eder bence

Sen de kuzene yaşıt birini yanında getirmeye çalış o onu oyalasın sen kızı izole et.

3. HELAL BRO BuminKaganTR HELAL BRO dedi
    Üye BuminKaganTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    24
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Arsle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rangerda tepki vermeden kasıntı kasıntı durman bir sıkıntı teşkil eder bence

Sen de kuzene yaşıt birini yanında getirmeye çalış o onu oyalasın sen kızı izole et.
    O kızın yaşlarında tanıdığım bir erkek yok ki...
    Kadınlara, Aşka ve Sevgiye İnanmayı Bıraktığım Günden Beridir Mutluyum. Yoksa Sen Hala Bu Zırvalara İnanıyor Musun?

VIP valera777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Tebrik
    Konular
    39
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ona onunla başbaşa kalmak istedigini yanında başkası varken büyünün bozuldugunu söyle ..
    avlanmayı seven adam ..

6. HELAL BRO BuminKaganTR HELAL BRO dedi