Hello & Welcome to our community. Is this your first visit? Kayıt ol

User Tag List

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 10 arası kadar sonuc gösteriliyor
    Member Ragnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ön sevişme tamam gerisi yok ?

Merhaba arkadaşlar

Bi kızla gorusuyorum.Uzun hikâye kısaca sormak istediğim.
    Bir bahaneyle bana bi şekilde geliyor.Üniversiteliyiz bu arada.
    Yatağa giriyoruz ben başlıyorum öpmeye dokunmaya oksamaya herşeye tamam.Ama elimi atınca kukuya ittiriyor arkadaş.
    Poposunu tokatliyorum sorun yok ama elimi bi degdiriyorum kukuya yok hemen çekiyor.
    Masaj yaparken poposunun catalindan öpmeye başlıyorum sorun yok azcik daha iniyorum hemen toparliyor kendisini eliyle kafami ittiriyor.
    Hiç sesimi cikarmiyorum.Biraz kendini çıkıyorum.O öpmeye başlıyor.Elini atıyor penisime 10 sn oksuyor sonra bırakıyor.
    Bazen eve geldiğinde ben hiç dokunmuyorum.O başlatıyor ama ilerlemesine bir turlu izin vermiyor.

Ustune çıkıyorum surtuyorum git gel yapıyorum.İzin veriyor ama yok seks yok izin vermiyor.
    Sonra o benim ustume çıkıyor surtunuyor surtunuyor bırakıyor yine.

Bahsettiğim kız belli başlı şeyleri aşmış bir kiz.Dövmeleri olan içen hatta çok bi dini inancı olmayan.Sülalesi rahat bi kız.
    İnstagram da orda Burda göbeğini felan çekip koymaktan çekinmeyen bi kız.

Ama Çözemedim arkadaş neden böyle yapıyor ki ?
    Gerçi bizim onunla mevzulari 1 senedir derin de onlara da girersem cikamayiz işin içinden sadece sormak istediğim normal bi ilişkiyi baz alırsak ne yapmam gerek ?

Bu arada sevgili değiliz.Olmamızı da istemiyor zaten.Arkadaşız ayağı işte.

VIP valera777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Tebrik
    Konular
    39
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

son dakika falan filanı .. cool takıl bi süre , sözlerinle yaptığınız şeyi küçümse dalga geç ..doğru yapabilirsen senin üzerinde dişiligini tekrar ispat etmek isticektir .. onun başlattığı bi seri de dokunuşlarından etkilenmiyomuş gibi tepkisiz kal .. ama odun gibide durma ayarını tutturmalısın

iyice tahrik oldugu bi zaman hafif zor kullanarak ön sevişmeyi uzatmadan içine gir .. ama bunu yaparken hızlı olmalısın ve ön sevişmeyi sakın uzatma ( kontrolü sen ele aldığında ) , .. yoksa aynı senaryo tekrarlanıcaktır ..
    avlanmayı seven adam ..

Tebrik
    Konular
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Biraz önce evine bıraktım.Yine aynı şeyler oldu işte.Baktım iyice dalgaya sardı ohh hadi geliyorum felan diye gülüyor surtunurken.Bombayı patlattim.Dedi ki ayy bosaldinmi ? (Dalga geçerek)
    Sen beni bosaltabilir misin ya dedim.7 numaralı pic gulusumu de ekledim.Kafasına takıldı.Zaten bi kaç gundur Neg atıp duruyorum.
    Bakalım nolucak ya gökhan x bok'un sitesinde okudum.Bi kitap satıyor.İçeriğinde resmen benden bahsetmiş.
    İşte aynı bi şeyler oluyor ama yinede vermiyosa ne yapmalı diye.

Ah ustadlardan biri napmam gerektiğini söylese ya

VIP valera777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Tebrik
    Konular
    39
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bu verdigin cevapla temiz 2 senen daha var olm rütbeliler cevap yazmaz sana .. derdini anlatirken türkçene dikkat etmelisin ..
    avlanmayı seven adam ..

Tebrik
    Konular
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ya farkındayım da telefondan yazdığım için biraz bozukluk olabiliyor.Ama haklısın dikkat ederim bundan sonra

Üye Aşkadamı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ankara
    Tebrik
    Konular
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

şimdi bu konuda bana göre 3 kız türü var ;

1. elletir ama ilerletmez, bu kızlar ciddi düşündüğüm ya da evleneceğim erkek içime girsin ister,

yani onun için ,ya sevgilisi ,ya evlenmeyi düşündüğün bir erkek olman lazımdır.ve sevişmede her zaman

kontrol ondadır.İstemediği şeyleri asla yaptıramazsın ama bazende taviz verir sana

2.bence anlattığın kız bu modelde sevişmeyi ihtiyaç olarak görüp 1.de olduğu gibi değer yargıları

yoktur.ama bu kızların bazıları herşey yavaş olsun ister yani kendini teslim etmez bir anda eğer bu

konuda kızı sıkarsan senden kaçar aynı olayı yaşadım başta çok yavaştık hiç üstelemedim hatta

10.buluşmamız oldu sonra yavaştan belli ettim daha fazla aaçıldı ve tamamen ilişkiye girdik burada

karşındakine duyduğun saygıyı belirtmen ve hazır olmasını beklemen lazım ama bunu ona söyle yoksa

ilerlemez sevişmeniz.

3. olan ise vermişim zaaten deyip ilk günden verir sonra başka gün birine öyle gider bunlar sana

bağlı olmayan her zaman elinin altında bir erkek olan tip olur 2. kıza göre daha ahlaksız takılır
    Titre Ve Kendine Gel

VIP arturoBandini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    10
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kiz seninle egleniyor gibi.

Popodan yurutuyosa ordan zorla amk.vazelin denen bisey var.

Bakire olabilir kiz. Bozulmak istemiyor olabilir. Oyle gobekli fotograflarindan ve rahatligindan esinlenip kizi fahise gibi dusunmussun (ki cok buyuk yanilgi) ama vermiyor diyorsun. Belki de bakis acini degistirmelisin. Kiz aklini okumus olmasin :cheer:

Ve en onemli nokta;
    Seninle neden sevgili olmak istemiyor?

Cekim yaratilmamis belki de. Iki negle olacak is mi cekim yaratmak.

Eski mevzularin derinliginden ziyade muhabbetin ve samimiyetin derin olsun kiza derim.
    Aman Allahım bir sürü kız var dünyada !

Senior Member Dangerous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı "arturoBandini" post=51322 Nickli Üyeden Alıntı
    Bakire olabilir kiz. Bozulmak istemiyor olabilir. Oyle gobekli fotograflarindan ve rahatligindan esinlenip kizi fahise gibi dusunmussun (ki cok buyuk yanilgi) ama vermiyor diyorsun. Belki de bakis acini degistirmelisin. Kiz aklini okumus olmasin :cheer:
    Sevgili gardaşım çok güzel bir noktaya parmak basmış.

Joker'in ya da başka birinin bir lafı vardı, "kadınlar her şeyi çok iyi sezerler ve sezdiklerini de çok iyi saklarlar." tam bu olmayabilir ama anlam olarak buydu.

O yüzden öncelikle düşünce tarzını değiştirmelisin. Gardaşımın dediği gibi bozulmak istemiyordur, vajinasından hoşlanmıyordur, iç çamaşırı uygun değildir, bakiredir ilerisini düşünüyordur, o bölgede ki kıllarını almamıştır, sana güvenmiyordur...vs.

Yani zilyon tane şey olabilir.

İlla o pipi oraya girecek arkadaş Ulan siz, lanet erkeklerin tek hayat amacı o pipinin, o kaygan deliğe girmesinden ibaret

Onu, bunu siktir et de oral durumları nasıl?
    Hayat masal gibidir; ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar iyi olduğu önemlidir.

Tebrik
    Konular
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ya olabilir fakat bahsettiğim 10 kez oldu aynı şey ve haberleserek geldi.Yanı yok killiydi iç camasiriydi felan değil.Zaten bi kere kendiliginden cikarmisti ic camasiriyla kaldi.Ama bekaret konusunda haklı olabilirsiniz.Bu gece gelecek güya bakalım gelirse sorucam.
    Bugün sınav vardı accuk kıskandı beni mevzu yine derin.

Amk amfisinde kızların hepsi adimi sayikliyor.Düşmanı olan kız yanıma geliyor.Delirdi tabi ama bir toparlamam vardı arkasından koşup best yani

Oral yok ya öyle dalga geçiyor felan Ama yapmaz biliyorum.Dondurma istiyorum dondurman var mı felan diye.Ama dalga yani yoksa deilmiydi ya

VIP arturoBandini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik
    Konular
    10
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bak hala gelirse sorucam diyosun .

Hee sor amk bakire misin yavrum sen niye vermiyosun yoksa ic camasirin mi kirli amın mi kıllı? Diye sor da iyice sik olayi.

Gelsin muhabbet et arkadasim dinle kizi. Ruhuna hitap etmeye calis. Ona kadin erkek iliskilerindeki bilgilerini sun eger konu acilirsa ama yavsar gibi degil amacsiz gorunmen gerek.

Opmeye mi kalkiyo misal geri cek kendini. Girme o taraklara bir kere de. Hele ki bu saatten sonra ilk hamleyi hic yapma sen. Konuya bile girme.

Bi ara ustundesin diyelim durduk yere cekil otur yaninda bi sigara yak . Daha ileri gidemem gibi hissettir guven ver. Sen ilk firsatta sikecek gibi daliyosun kiza e boyle olmazki guzel cemiyet uyesi.

Bak jokerin yazilarina bakabildigin kadar. Seti,acilisi falan degil de bu iliskiler konusunda uzman,kadinlari cozmus abimizin ne anlatmaya calistigini kavra.
    Aman Allahım bir sürü kız var dünyada !