PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Okul Gezilerini Kaçırmayın

JoKeR
17/02/2010, 02:24
\"joker method\" için bire bir mükemmel organizasyonlardır.

Yanınıza 1 kişi bulmanız yeterli..

tek başınıza giderseniz elbet garip olur.

bir gezi takriben saat 08:00 da başlar, akşam 21 gibi biter

bunun 3 erden 6 saati yolda geçer..

ilk 3 saatlik yolculuk boyunca tüm ekibin ilgisi çekilir.

gezi mekanında yavaş yavaş hedefe yönelinir...

gezinin ortalarında izole başlar...

geri dönüş yolculuğunda herkes bitkindir..

hatunla ya yanyana ya da önlü arkalaı oturulur..

tel mel bilimum closelar yapılır...

( akıllı olan bi sürü tel alır) ( kız erkek karışık )

\"isim hafızası\" kullanılırsa ..

sıçrama yolu ile daha daha bi sürü kişi ile tanışılır..
--

bi süre sonra beni gezilere ücretsiz çağırıyorlardı..yeterki sen gel , herkes senin gelip gelmeyeceğini soruyor diye..

geziler üniversiteli puanın vazgeçilmezidir.

Wonder Women
17/02/2010, 03:22
bakıyorum

yöntemler düşünülmekte...

üstelik etkili ve geçerliği pek çok dönemde test edilmiş, onaylanmış

katılmamak elde değil!

Junkie
21/02/2010, 14:23
Eğer lisede olan var ise okul gezilerinde sansasyonel bir olaya imza atarsanız aylarca dillerden düşmezsiniz hep işe yarar anlatıcak birçok şey çıkar (4lü arkadaş grubunuzla en arkayı kapatıp makara tukara yapıp ilgi çekmek,gezilen yerde program dışında biryerlere götürmek herkezi,otobüse içki sokmak,herkezi gaza getirip otel odasında parti yapmak,denize girilecek biryerse ilk denize atlama gazını veren olmak vs vs)

3ye
22/02/2010, 07:19
Junkie yazan:

Eğer lisede olan var ise okul gezilerinde sansasyonel bir olaya imza atarsanız aylarca dillerden düşmezsiniz hep işe yarar anlatıcak birçok şey çıkar (4lü arkadaş grubunuzla en arkayı kapatıp makara tukara yapıp ilgi çekmek,gezilen yerde program dışında biryerlere götürmek herkezi,otobüse içki sokmak,herkezi gaza getirip otel odasında parti yapmak,denize girilecek biryerse ilk denize atlama gazını veren olmak vs vs)

Kesinlikle katılıyorum kesinlikle! Özellikle çoğu kişi durgunken yüksek sesle geyik yapmak ve yanımızda da kız varsa ortamın alfası oluruz (: