Bakıyorum da hala cemiyete kayıt olmamışsın. Butona tıkla da cemiyete kaydını yapalım. Kayıt ol

User Tag List

Likes Likes:  15
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 10 arası kadar sonuc gösteriliyor
    VIP Üye sabanseckin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    2
    Helaller

Lanet olasi üniversiteli kizlar

Selam cemiyet bu yil üniversitemi kazandim biliyosunuz ki çok farkli bi ortama geçiş yapiyorum etkileyici, vazgeçilmez ve kizlarin arzuladiği bir erkek olabilmem için üniversitede neler yapmaliyim özellikle ilk gün yani ilk izlenim çok önemli o gün ne yapmaliyim nasil davranmaliyim?

Giyimime dikkat eden ve kaliteli giyinen biriyim, kişisel bakımımı da yapıyorum ama sadece bunlarla olmuyor maalesef. Mesela ilk gün hocanın tanışmak için ayağa kaldırdığı sahnede kurduğun cümleler sigara içerken yada sınıfta otururken olan duruşun, konuşma tonun ve daha birçok şey.

Ayrıca üniversitede okuyan bi arkadaşım arabamın olmasının büyük bi avantaj olduğunu söyledi ama bence araba sadece para yemeyi yada daha kibar tabirle bizi kullanmaya çalışan kızları etkileyen bi durum olduğunu düşünüyorum ama belki de yanılıyorum.

Demem şu ki ilk gün ve sonraki günlerde aktif, girişken, pozitif ve çekici biri olduğumu göstermek istiyorum sonuçta üniversite hayatımızın en güzel anlarını oluşturacak olan şey ve elbette bende her erkek gibi kız arkadaşlarımın olmasını istiyorum.

Şimdiden cevaplariniz için teşekkürler
    Konu sabanseckin tarafından (09/08/2017 Saat 01:58 ) değiştirilmiştir.

2. Kişi HELAL BRO dedi. Expelliarmus "Way qardaşım helal olsun" dedi :)
    VIP Üye Centage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden
    Adana
    Konular
    7
    Helaller
    Sınıfta ilk günden herkesin gözdesi olucam diye miletin içine dalmana gerek yok,ama sınıftaki herkesle bir miktar konuşmanın olması yavaş yavaş ortamı ısındırır sana.

Birde ilk yıl öğrenci klüplerine gitmem ben;diyen tiplerdende olma (her zaman birileri çıkıyor illa) Dans,Tiyatro klübü en çok kızların oldugu klüpler sayılır.

Tabi kendi ilgi alanınla ilgili de bir klübe gidebilirsin.
    3 Tür Beyin vardır;
    Küçük beyinler insanları,
    Orta beyinler olayları,
    Büyük beyinler fikirler tartışır.

4. Kişi HELAL BRO dedi. sabanseckin "Way qardaşım helal olsun" dedi :)
    VIP Üye kaliteliezik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    16
    Helaller
    Özgüven, insanlara kendini kanıtlamaya çalışmamak. Beni beğenin beni beğenin diye yırtınmamaktır. Sen eğer böyle davranırsan ciddi oranda belki geriye gidersin yada ilerleme kaydedemezsin

Kaliteli insanın birsürü özelliği var ve bu özellikler taklit yoluyla kazanılmaz. En fazla kız seninle çıkar 1 hafta bu çocuk ezikmiş der bırakır.

Özgüven, kaliteli konuşma vs vs bu özellikleri teker teker ele alıp geliştirmelisin. Anca böyle gelişirsin

6. Kişi HELAL BRO dedi. sabanseckin "Way qardaşım helal olsun" dedi :)
    VIP Üye Vegaslı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden
    İstanbul
    Konular
    12
    Helaller
    Taktik maktik siktir et. Arkadaşın olarak gör herkesi, azar azar muhabbet et ve kasma amk niye kasıyorsun. Kastığını anladıkları an inanılmaz itici bir adam olarak görünürsün zaten.

Ya kendi hayat tarzını oluşturup kimseye muhtaç olmadan mutlu olabilmeyi öğreneceksin ve böylece insanlar kendiliğinden sana saygı duyup yanında olmak isteyecekler,

Ya da çok iyi bir aktör olacaksın ve sanki o hayat tarzına sahipmiş gibi davranıp insanları etkilemeye çalışacaksın devamlı.

Hem kıza hep uzun vadede kendine en uygun hayat tarzını ve kafa yapısını bulup harekete geçmen lazım. Yoksa insanları etkilemek için çaba sarfettiğin farkedilirse inanılmaz itici bir insan olursun. Bu da rutin ezberleyerek rol yapılarak mükemmel bir pua olmaya çalışarak elde edilebilecek değil, kendi ve diğerlerinin acizliğinin ve siktiriboktanlığınım farkına varıp başkalarının takdiri için yaşamaktan vazgeçmekle elde edilebilir.

8. Kişi HELAL BRO dedi. sabanseckin "Way qardaşım helal olsun" dedi :)
    VIP Üye sabanseckin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    2
    Helaller
    Ya benim zaten kendimi beğendirmek gibi bi amacım yok sadece çekici olmak istiyorum yani bi kızın peşinde koşmak yerine onun benim peşimde koşmasını sağlamak istiyorum yani o aptal kız yalakalarından değilim GÖKHAN X in HER AY FARKLI KIZLARLA GÖRÜŞ kitabını okudum orada bi kaç şey söylemiş ama üniversiteye nasıl uyarlarım bilemiyorum.

Kendi hayat tarzımı oluşturacak kadar bilgili olduğumu düşünmüyorum çünkü ailemden ayrı bi şehirde okuyacağım ve bu zamana kadar babamın hayat tarzını yansıttım kendime ama bunu değiştirmem gerektiğini biliyorum zamanla başaracağım şeyler bunlar.
    Konu sabanseckin tarafından (09/08/2017 Saat 12:46 ) değiştirilmiştir.

VIP Üye Boğaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden
    Ankara
    Konular
    24
    Helaller
    Maddelere indirgemeye bayılıyorum ya bu olayı

1-İyi giyiniyorsan iltifat alırsın. Almıyorsan nette bi ton tavsiye var zaten.
    2-Rutinlere bel bağlamak saçmadır ama 3-5 rutin bilmek iyidir. Hap gibin bişe yani semptomu geçici olarak çözebilir, gelişmek için zaman kazandırır.
    3-Kitap kitap kitap.
    4-Spor spor spor.
    5-Topluluk topluluk topluluk. Dans iyi diyolla ben de bu sene giricem. + Uğraşmaktan keyif aldığın veya alabileceğin bir etkinlik. (Fotoğraf, tiyatro, dağcılık vb.)
    6-Set aç. Girişkenlik problemi için birebir.
    7-Kaliteli bi arkadaş grubu edin. Tercihen wingman çok güzel bir olaydır, tavsiye olunur.

Çekici olmak için kasma demişler ama kasabilirsin. Kasmanın yanlış olduğunu tecrübe etmek daha iyi olabilir. Zorlama kasmıycam diye. Kasmamak için kasarsın o zaman

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. İyi dersler )))
    "Hayat bir teori değildir.Alanda yaşanan deneyimin erdemine inanırım ben ancak. Bir insanı değiştirmek için tek doğru olan budur. Geri kalan her şey laf kalabalığı ya da entelektüel bir mastürbasyondur."

Ağaçlar büyür, çiçekler açar, kuşlar uçar ve erkekler de kadınlarla çiftleşir. Bu oluştur. Bu, doğadır.

11. Kişi HELAL BRO dedi. sabanseckin "Way qardaşım helal olsun" dedi :)

Nereden
    İstanbul
    Konular
    12
    Helaller
    Alıntı Boğaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maddelere indirgemeye bayılıyorum ya bu olayı

Çekici olmak için kasma demişler ama kasabilirsin. Kasmanın yanlış olduğunu tecrübe etmek daha iyi olabilir.
    Bak bu iki cümle altın

VIP Üye Boğaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden
    Ankara
    Konular
    24
    Helaller
    Alıntı Vegaslı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak bu iki cümle altın
    Altına çok alıştın bu ara sheikh ))
    "Hayat bir teori değildir.Alanda yaşanan deneyimin erdemine inanırım ben ancak. Bir insanı değiştirmek için tek doğru olan budur. Geri kalan her şey laf kalabalığı ya da entelektüel bir mastürbasyondur."

Ağaçlar büyür, çiçekler açar, kuşlar uçar ve erkekler de kadınlarla çiftleşir. Bu oluştur. Bu, doğadır.

Nereden
    İstanbul
    Konular
    12
    Helaller
    Mekkede yokmuş senin arabadan, riyaddan uçakla gönderticem )

Moderatör candela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden
    İstanbul
    Konular
    12
    Helaller
    Ahha en sevdiğim ortam

İlk günlerde herkes gergin.Hocası bile gergin aq

Kız erkek mal beyni olmayan filan hiç kimseyi dışlamadan ortamı birleştir.Hepsi senelerdir arkadaşınmış gibi muhabbet et.

Beklentin olmasın.

Milyon tane insan tanıyacaksın zaten.Çoğu elenecek bir bölümü arkadaşın kalacak.Rahat ol yani

Kulüp konusunda da kendine yakın bulduğuna ve seni amele olarak kullanmayan bir kulübe gir.

Ben yaptım ordan biliyorum kız harici bi sike yaramıyolar
    Müziğin sesini duymayanlar dans edenleri deli sanıyo.

Bu Konu için Tagler