Bakıyorum da hala cemiyete kayıt olmamışsın. Butona tıkla da cemiyete kaydını yapalım. Kayıt ol

User Tag List

Likes Likes:  4
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 10 arası kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 16 Kişilik

GOLD Üye MrSquare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    10
    Helaller

16 Kişilik

Merhaba cemiyet bugün ilginç bir testle karşınızdayım. Testin adı 16 kişik testi.

Açıkçası onedio gibi salak saçma sitelerden nefret eden bir insanımdır ama kızlarımız da burçlar ve onedio testleri gibi sikimsonik şeylere ilgilendiklerinden ötürü mecbur maruz kalıyordum. Sonra bu "MBTI Testi" denilen şeyi keşfettim. Nörologlar ve antropologlar tarafından kişilik özelliklerini belirlemek üzere yapılmış testler ve sınıflandırmalar içeriyor.

Ben ESTP çıktım ve sonuçtan memnunum. ESTP ler genel olarak sosyal girişimci, risk almayı ve ekip çalışmasını seven spontane insanları tanımlıyor. Toplam 16 tane var ve cemiyetteki insan tiplerinin dağılımını merak ediyorum. Özelikle de Joker, HBA, Valera, Richy gibi büyük üstatların özellikleri bana ve burdaki arkadaşlara bir fikir verebileceğini düşünüyorum.

http://karaktertestleri.blogspot.com...mbti-ver3.html

Testi yapanlar lütfen yazsın sonuçlarını
    Konu MrSquare tarafından (29/07/2017 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.

2. Kişi HELAL BRO dedi. Mağara Adam, Expelliarmus, kaliteliezik "Way qardaşım helal olsun" dedi :)
    VIP Üye Mağara Adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    4
    Helaller
    ESTJ-A (YÖNETİCİ)
    Yöneticiler gelenek ve düzenin temsilcileridir, aileler ve toplulukları bir araya getirmek için neyin doğru, neyin yanlış ve neyin sosyal olarak kabul edilebilir olduğuna dair anlayışlarını kullanırlar. Dürüstlük, adanmışlık ve onur değerlerini içselleştiren Yönetici kişilik tipindeki insanların, kesin tavsiyeleri ve kılavuzluklarına değer verilir ve zorlu yollarda mutlu şekilde liderlik ederler. İnsanları bir araya getirmenin gururunu yaşayan Yöneticiler, genelde topluluk organizatörü gibi görevler alırlar, sevgiyle anılan yerel etkinleri kutlamak veya aile ile toplulukları bir arada tutan geleneksel değerleri korumak amacıyla, herkesi bir araya getirmek için çok çalışırlar.

VIP Üye kaliteliezik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    16
    Helaller
    Yönetici çıktı da şu saçma beğenme olayını yapmasaydın keşke bence hoş değil

Konular
    10
    Helaller
    Alıntı kaliteliezik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetici çıktı da şu saçma beğenme olayını yapmasaydın keşke bence hoş değil

Bro çok pardon ne olduğunu bilmiyodum herkesten özür

Kutucuk gördüm işaretledim ne olduğunu tam anlamadan kaldırdım şimdi.

VIP Üye kaliteliezik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    16
    Helaller
    Hee sıkıntı yok o zaman

7. Kişi HELAL BRO dedi. MrSquare "Way qardaşım helal olsun" dedi :)
    VIP Üye thewomanizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    4
    Helaller
    Alıntı MrSquare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba cemiyet bugün ilginç bir testle karşınızdayım. Testin adı 16 kişik testi.

Açıkçası onedio gibi salak saçma sitelerden nefret eden bir insanımdır ama kızlarımız da burçlar ve onedio testleri gibi sikimsonik şeylere ilgilendiklerinden ötürü mecbur maruz kalıyordum. Sonra bu "MBTI Testi" denilen şeyi keşfettim. Nörologlar ve antropologlar tarafından kişilik özelliklerini belirlemek üzere yapılmış testler ve sınıflandırmalar içeriyor.

Ben ESTP çıktım ve sonuçtan memnunum. ESTP ler genel olarak sosyal girişimci, risk almayı ve ekip çalışmasını seven spontane insanları tanımlıyor. Toplam 16 tane var ve cemiyetteki insan tiplerinin dağılımını merak ediyorum. Özelikle de Joker, HBA, Valera, Richy gibi büyük üstatların özellikleri bana ve burdaki arkadaşlara bir fikir verebileceğini düşünüyorum.

Ucretsiz kişilik testi, tip tarifleri, ilişkiler ve kariyer onerileri

| 16Personalities

Bu sitedeki en detaylı sonucu ve en detaylı bilgileri veriyor fakat çeviri hatasına veriyorum herhalde anlamadığım için soruları ilk yaptığımda diğer sitelerden yaptığım testlerden farklı sonuç verdi. Sonraki yapışımda doğru idi. O yüzden memnun kalmazsanız birde alttaki linki deneyin.

http://karaktertestleri.blogspot.com...mbti-ver3.html

Testi yapanlar lütfen yazsın sonuçlarını
    Ben girişimci çıktım ama bence tamamiyle saçmalık. Sana duygularınla hayatınla ilgili sorular soruyor. Ama şimdi hissettiğin ile 1 yıl sonra hissedeceklerini bilemezsin. İnsan sürekli değişir. Ve bu anketlere genelde çoğu insan aynı cevabı veriyor zaten.

İnanmayın bunlara. Kimin ne olacağı belli olmaz, sen bunu bir kodlama programıyla belirleyemezsin. Söyleyeyim dedim yani...

Mesela hitler sokakta beş parasız gezen bir adamken bir kaç yıl sonra dünyanın dengini değiştirdi? Atatürk'te aynı şekilde maaşını alıp ay sonuna kadar evden çıkmayan bir komutanken Türkiye'yi kurdu?

Ne olacağını kimse bilemez, kimse belirleyemez. Her şeyi zaman düzenler.

Konular
    10
    Helaller
    Alıntı thewomanizer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben girişimci çıktım ama bence tamamiyle saçmalık. Sana duygularınla hayatınla ilgili sorular soruyor. Ama şimdi hissettiğin ile 1 yıl sonra hissedeceklerini bilemezsin. İnsan sürekli değişir. Ve bu anketlere genelde çoğu insan aynı cevabı veriyor zaten.

İnanmayın bunlara. Kimin ne olacağı belli olmaz, sen bunu bir kodlama programıyla belirleyemezsin. Söyleyeyim dedim yani...

Mesela hitler sokakta beş parasız gezen bir adamken bir kaç yıl sonra dünyanın dengini değiştirdi? Atatürk'te aynı şekilde maaşını alıp ay sonuna kadar evden çıkmayan bir komutanken Türkiye'yi kurdu?

Ne olacağını kimse bilemez, kimse belirleyemez. Her şeyi zaman düzenler.
    Bende kesinlikle aynı düşüncedeyim. 2 sene önceki halimle şimdiki halimin arasında dağlar kadar fark var. Sizlerin şu anki durum değişimini görmek istedim ve 16personalities sitesinin çevirisi rezalet lütfen ordan yapmayın kaldırıyorum linkini :d

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VIP Üye pikaçuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden
    istanbul
    Konular
    24
    Helaller
    bu test bile belirleyemedi karakterimizi

Bir ya da daha fazla alanda, sonucunuz eşit.
    Düşünme-Hissetme alanında puanınız eşit.
    insanları tanıdıkça seveceksin yalnızlığı :)

Moderatör candela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden
    İstanbul
    Konular
    12
    Helaller
    Alıntı thewomanizer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atatürk'te aynı şekilde maaşını alıp ay sonuna kadar evden çıkmayan bir komutanken Türkiye'yi kurdu?
    İnsanları yanlış yönlendirmeyin.Mustafa kemal gibi bir komutan üzerinden üstelik.

10 dan fazla savaş görmüş büyük bir asker için bu hakarettir.

Terbiyeni takın efendi!

Savaş harici zamanlarında fikri anlamda okuduğu eserleri görmezden gelmek,fikirden anlamayanların işidir!
    Müziğin sesini duymayanlar dans edenleri deli sanıyo.

VIP Üye thewomanizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    4
    Helaller
    Alıntı candela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanları yanlış yönlendirmeyin.Mustafa kemal gibi bir komutan üzerinden üstelik.

10 dan fazla savaş görmüş büyük bir asker için bu hakarettir.

Terbiyeni takın efendi!

Savaş harici zamanlarında fikri anlamda okuduğu eserleri görmezden gelmek,fikirden anlamayanların işidir!
    Bahsettiğim olay Mustafa Kemal Atatürk'ün kitabında yazmaktadır. Malum kitaplarla alakanız olmadığı için bilmeden etmeden bana dalaşmaktasınız. Umursamıyorum.

Mustafa Kemal Atatürk'e olan saygımı herkes bilir. Sizin bunu sorgulamaya hakkınız yoktur.

Yaptığım yorumları takip edip hepsine beni kışkırtacak yorumlar yapmak sadece size zarar vermekte. Zira yaptıklarınız umrumda değildir. Lütfen yaptığım yorumları editlemeyi bırakın.

Bundan sonra umursanmayacaksınız. Beni tehdit edip böyle şeyler yaparak kendinizi düşürüyorsunuz.

Bu Konu için Tagler