Bakıyorum da hala cemiyete kayıt olmamışsın. Butona tıkla da cemiyete kaydını yapalım. Kayıt ol

User Tag List

Likes Likes:  4
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 10 arası kadar sonuc gösteriliyor
    VIP Üye alfstylecat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden
    izmir
    Konular
    25
    Helaller

Kizlarin terapi gibi geliyorsun demesi

Keyifli geceler sevgili cemiyet bi sikintimdan aslinda sikinti degil ama bu gibi seylerin ileride sikinti cikarabilecegini dusunuyorum sadece o kadar konustugum ama sevgili olmadigim 3-4 tane kiz var pek konuskan bir insan degilim konustummu nasil konusuyorsam bilmiyorum bi sekilde etkileniyorlar bizim dusunce sistemi dedigimiz seyi onlar fazla bilmiyorlar bende cogu zaman insanlari iyi hissettirebilmek mutlu edebilmek adini hep inandiklari seyleri curutup yerine yeni dusunceleri yavas yavasta olsa entegre etmeye calisiyorum

Simdi konumuza donelim kizlarin bana soyledikleri bazi cumlelerden bahsedicem

1- bana iyi geliyorsun
    2-ayni terapi gibisin
    3-konusmuyorsun konusmuyorsun konustunmuda tam konusuyorsun yani bos konusmuyorsun
    4-diger erkeklerden farkli oldugunu artik anladim

Bunlardan ilk 3 u butun kizlarin bana soyledigi seyler hepsinden o 3 cumleyi duydum sonuncusunu 1-2 tanesinden duydum sizce boyle soylemeleri gercekten iyimi yoksa biraz dahami farkli davranmam gerek suan fc var hepsiyle ama ileriki zamanlarda bu soylemleri farkli seylere neden olurmu mesela bir tane kiz seni haketmedigimi dusunuyorum demisti cok iyimsersin demisti bu gibi seyler yani

Yanima gelen tum kizlar genellikle cabuk sinirlenen ailesine arkadaslarina karsi cabuk ofkelenen kizlar ama benim yanima geldiklerinde ne ofkeleri nede sinirleri kaliyor bunda devamli gulumsemem etki ediyor olabilir ama hic bir sekilde tartismaya girmek kavga unsuru olabilecek herseyden kaciniyorum simdi bu konu hakkinda dusuncelerinizi bekliyorum saygilarla alfstylecat 😊

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VIP Üye kaliteliezik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    16
    Helaller
    Bunlar güzel de bunların yanında gösterdiğin bazı özellikler yanlış gibi. Sallıyorum gereksiz iyi davranman kızlara bunu söyletiyor olabilir.

Nereden
    izmir
    Konular
    25
    Helaller
    Alıntı kaliteliezik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar güzel de bunların yanında gösterdiğin bazı özellikler yanlış gibi. Sallıyorum gereksiz iyi davranman kızlara bunu söyletiyor olabilir.
    Gereksiz iyi davranmiyorum onlardan devamli benim icin bisiler yapmalarini istiyorum surekli yaptiklari zaman tesekkur edip iyi hissetmelerini yapmadiklari zaman kayitsiz davranip telefonu elime alip internette gezinmeye basliyorum 1-2 dakika sonra tekrar istiyorum bu sefer yapiyorlar onlara yatirim yapmalarini sagliyorum

Istemedigim sevmedigim bi davranislarinda bu davranisin veya bu yaptigin benim hosuma gitmiyor hoslanmiyorum diyorum yapma etme demiyorum boyle olunca genellikle yapmiyorlar yanimda kufur edemiyorlar kizacagimi yada kayitsiz davranicagimi biliyorlar

Dertlerini sikintilarini anlatamiyorlar anlatmaya basladiklari an konuyu degistiriyorum daha eglenceli bir seyler buluyorum bu sekilde yani

VIP Üye kaliteliezik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    16
    Helaller
    Bu anlattığın şeyler, yani kızların sana dediği şeyler hissettikleri duygular kızın senin yanındayken duygu çeşitliği yaşaması iyi bişey.

Kendini senin yanında güvende hissetmesi, onu anladığını hissetmesi falan aranızda bir bağ olmasını sağlıyor.

Burda tek sorun bi adım atılmazsa uzun süre bu seviyede kalırsan ilişki için bi adım atmazsan kanka olursun. sen fc var diyorsun o zaman bu konuda hiçbir problem yok bence.

Nereden
    izmir
    Konular
    25
    Helaller
    Tamamdir o zaman bi sikinti kalmadi tesekkur ederim

VIP Üye thewomanizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    4
    Helaller
    Alıntı alfstylecat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamdir o zaman bi sikinti kalmadi tesekkur ederim

DOSTUM! Sorunun ne olduğunu biliyorum! Çünkü aynı senin sorununun benzerine rastlamıştım

Sorunun şu. Kızlarla çok güzel bağ kuruyorsun. Bu çok iyi bir şey, bu bağla belki sonsuza kadar yaşayabilirsin. Çoğu insan bu bağı kuramadığından ne kadar süper olursa olsun evlilik kuramıyor.

Ama sende sanırım çekicilik yok. Yani tamam güzel bağ kuruyorsun ama çekici özelliklerini göstermiyorsun. Mesela kız sana nerede yaşıyorsun dediğinde direk cevap veriyorsundur. Bunun yerine ''Taksimde yolun kenarında bir kutunun içinde yaşıyorum''.

Nerede çalışıyorsun? ''Beyaz kadın ticareti yapıyorum.'' Kız da diyecek ''hadi ya dalga geçme benimle''. Sen de ''Tamam tamam, x şehrinde yaşıyorum'' veya ''x yerinde çalışıyorum.''

Kız sana ''çok samimisin'' diyor ama işler istediğin gibi gitmiyor değil mi? Sebebi heyecan uyandırmıyorsun, sadece güzel muhabbetin var.

Bunu aşman için sana biraz sataşmalı ve eğlenceli cümleler kurmanı öneririm. Mesela kız sana yanlışlıkla dokunursa ''Dokunuyorsun da bedava değil yani, borçlanıyorsun'' demen hoş olur.

Ya da sokakta siz beraber gezerken bir çicek gördüğünde o çiceği ona vermek yerine ''Ahhh ahh, bir yiğit kız olmadı ki bana şu çiçeği versin.'' Saçma gelebilir ama denersin dediğimi anlarsın (Bu cümle kız seni seviyorsa geçerli tabi, aksi takdirde mal mı lan bu bakışı atar)

Eminim sitede bununla ilgili makaleler vardır. Ben başka yerlerden öğrenmiştim. Burada daha o makalelere gelmedim.

7. Kişi HELAL BRO dedi. MrSquare "Way qardaşım helal olsun" dedi :)

Nereden
    izmir
    Konular
    25
    Helaller
    Alıntı thewomanizer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DOSTUM! Sorunun ne olduğunu biliyorum! Çünkü aynı senin sorununun benzerine rastlamıştım

Sorunun şu. Kızlarla çok güzel bağ kuruyorsun. Bu çok iyi bir şey, bu bağla belki sonsuza kadar yaşayabilirsin. Çoğu insan bu bağı kuramadığından ne kadar süper olursa olsun evlilik kuramıyor.

Ama sende sanırım çekicilik yok. Yani tamam güzel bağ kuruyorsun ama çekici özelliklerini göstermiyorsun. Mesela kız sana nerede yaşıyorsun dediğinde direk cevap veriyorsundur. Bunun yerine ''Taksimde yolun kenarında bir kutunun içinde yaşıyorum''.

Nerede çalışıyorsun? ''Beyaz kadın ticareti yapıyorum.'' Kız da diyecek ''hadi ya dalga geçme benimle''. Sen de ''Tamam tamam, x şehrinde yaşıyorum'' veya ''x yerinde çalışıyorum.''

Kız sana ''çok samimisin'' diyor ama işler istediğin gibi gitmiyor değil mi? Sebebi heyecan uyandırmıyorsun, sadece güzel muhabbetin var.

Bunu aşman için sana biraz sataşmalı ve eğlenceli cümleler kurmanı öneririm. Mesela kız sana yanlışlıkla dokunursa ''Dokunuyorsun da bedava değil yani, borçlanıyorsun'' demen hoş olur.

Ya da sokakta siz beraber gezerken bir çicek gördüğünde o çiceği ona vermek yerine ''Ahhh ahh, bir yiğit kız olmadı ki bana şu çiçeği versin.'' Saçma gelebilir ama denersin dediğimi anlarsın (Bu cümle kız seni seviyorsa geçerli tabi, aksi takdirde mal mı lan bu bakışı atar)

Eminim sitede bununla ilgili makaleler vardır. Ben başka yerlerden öğrenmiştim. Burada daha o makalelere gelmedim.
    Tamam kabul sorun cozuldu zannettim senin mesajini gorene kadar tam anlamiyla beni anlattin aynen olay anlasilmistir dedigin gibi coguna direk cevaplar veriyorum haa aklima geldiginde komik cevaplarda veriyorum ama sanirim cekicilikte birazcik sikintilar var o zaman cekicilik konusuna odaklanicam tesekkur ederim degerli yorumlariniz icin 😊

VIP Üye GUSTO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    12
    Helaller
    bide su var bak sımdı sen guzel seyler yapıyorsunn onlara ıyı davranıyorsun yanında mutlu oluyorlar ne guzel ısteyen ıstedıgınde gelıp alıyor ıhtıyacı oldugu kadar pekı ya sen ?

onlara sunu hıssetettırebılmelısın ben guzelım ıyımm hosummm sahıp cık

yada sana senın onlara verdıklerın ıcın bı bedel odemelıler kı aldıkları yanı senınn kıymetın olsunn degerlı ol bı bedel odemeden zahmetsız cok rahat ulasabılırsen onlarda keyfınıı cıkarırırlar

bedel odeyıp emek verdıklerı onlar ıcın degerlı olur

Nereden
    izmir
    Konular
    25
    Helaller
    Alıntı GUSTO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide su var bak sımdı sen guzel seyler yapıyorsunn onlara ıyı davranıyorsun yanında mutlu oluyorlar ne guzel ısteyen ıstedıgınde gelıp alıyor ıhtıyacı oldugu kadar pekı ya sen ?

onlara sunu hıssetettırebılmelısın ben guzelım ıyımm hosummm sahıp cık

yada sana senın onlara verdıklerın ıcın bı bedel odemelıler kı aldıkları yanı senınn kıymetın olsunn degerlı ol bı bedel odemeden zahmetsız cok rahat ulasabılırsen onlarda keyfınıı cıkarırırlar

bedel odeyıp emek verdıklerı onlar ıcın degerlı olur
    Peki bunu nasil yapicagimi anlatirmisin kisa bir sekilde tam olarak anlayamadim

Pua Madalyası Global Moderatör herşeyibilenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    202
    Helaller
    Ağlama duvarı olmamak lazım. Yoksa gelir sana ağlar gider başkasına verir.

"Diğer erkeklerden farklı olduğunu anladım." Yatakta söylüyorsa iyi. Yoksa friendzone. Tabi test etmek lazım

Benim hayretle anlamadığım başka bir şey var. Neden kızlarla ilişkinizi sohbet seviyesinde tutup da ilerletmiyorsunuz? Ben başka mıyım ? Çokta iyi yemek yaparım gel akşama etli bilmem ne yapıcam.(Sizin başka yöntemleriniz olabilir)
    Eğer kız senin gerçekten başka olduğunu düşünüyorsa gelir.

Geçen bir arkadaşımdan kaptım . Kıza diyor ki akşam parti var gelir misin ? AA nerde falan. Benim evde. Kaç kişisiniz dedi kız. Ben varım, birde gelirsen sen olursun

Attı eve kızı

Milletin problemi şu. Ya hiç seksüel bir şey olmadan (kino-seks konuşmaları) öylece haftalarda sohbet ediyor kızla. Kız soğuyor tabi amk konuş konuş.

Ya da romantik davetler peşinde millet. 7/24 kafasında kurgu yapıyor. Ulan çağır işte bir yere amk zaten senden hoşlanıyorsa gelir. Yoksa ne dersen de gelmeez. Şahsi fikrim, çoğu erkek kız bulma ve tanışma konusunda sıkıntı çekmiyorlar. O kızla ilerleme konusunda sıkıntı çekiyorlar. Elde ki kuşu kaçırıyorlar yani.

12. Kişi HELAL BRO dedi. valera777, Arsle, MrSquare "Way qardaşım helal olsun" dedi :)

Bu Konu için Tagler