Bakıyorum da hala cemiyete kayıt olmamışsın. Butona tıkla da cemiyete kaydını yapalım. Kayıt ol

User Tag List

Likes Likes:  16
Toplam 7 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 7 arası kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1
  VIP Üye HİÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Kayıt Tarihi
  17/02/2017
  Mesajlar
  6
  Konular
  2
  Helaller

  Oyun rakamlarla oynanan bir yalan mı?

  Bir blogta bu yazıyı buldum. Pick up sadece rakamlarla oyanan bir oyun mu? ? Özguvenin, içsel oyunun önemi yok mu gerçektende ?


  Hipergamiyi açıkladım bir çok yazımda ve blogta bunu amaçlıyor. Hipergami çok ama çok önemli gerçekleri basitçe açıklayan bir sistemdir. Yakında bunu tüm insanlık sorunlarının temelini savaşları,dinleri, tecavüzü ve tacizi anlatırken kullanacağım temel metafor olacaktır.

  Hipergami basitçe kadının kendisinden daha yüksek statülü birisini tercih etmesidir. Bu yakışıklı,güçlü,zengin,statü sahibi erkeklerin kadınları cezbetmesinin kısa halidir.

  Erkeklerin Lover,Provider,Friendzone ve Loser olarak ayrıldığını söylemiştim.

  Erkeklerin %20 kısmı seks açısından çok şanslıyken diğer %20 ortalama geri kalan %60 kadar erkek ise yalnız kalacaktır. 1 tane kadın bulmak bile çok zorken diğer erkek istediği zaman seks erişimine sahip olacaktır.

  Ayrıca %20 erkeklerin bir çeşit harem kurduğunu da bilmemiz gerekiyor. Kadınlarda bu haremin bir parçası olmayı seviyor. Kadın kendisiyle eşit bir erkekle ilişki kurmaktansa daha güçlü adamın hareminde yer almayı tercih edicektir.

  Seksin ne olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Seks üremek için yapılır. Evrim bu zevk verdiği için adaptif hale getirmiştir bunu.
  Erkekler sürekli sperm üretir ve üremeye çok büyük zaman ve enerji harcarlar. Doğada sperm ucuz yumurta ise çok pahalıdır.

  Evrim tarihi kadını seçici hale getirmiş ve en iyi erkekle çocuk yaparak genlerini iyileştirmeye ve güçlendirmeye çalışmıştır. Hipergami bunu açıklayan bir sistemin genel adıdır.

  Doğada kadın korunma ve kaynak sağlanmasına ihtiyaç duyuyorken erkek ise güzel bir kadınla seks yapmaya ihtiyaç duyar.

  Kadının hayat boyunca 400 yumurta üretebilmesi ve yaş kısıtlaması olması (14-40) dolayı seçici ve bu konuda çok titiz olmasını gerektirmiştir.

  Kadın istediği zaman seks yapabilir çünkü talep var. Erkeklerin en büyük zaafiyeti sekstir çünkü neslini aktarma ve genlerini yayma fırsatını kaçırmak istemez. Erkek bu yüzden sürekli seks peşinde koşarken, kadınlarda en iyi erkekle seks yapma konusunda ısrarlı olacaktır.

  Kadının değerini belirleyen güzelliği ve gençliği(15-25) olmuştur. Bu yüzden genç ve güzel kadınlar her zaman çekici gelicektir. Bunu Playboy dergilerinden tutun tüm modaya kadar böyledir. Genç ve güzel kadınlar her zaman değerli olmuştur. Ali Ağaoğlu'nun takıldığı kadınlardan Trump'a kadar yanlarında hep genç ve güzel kadınlar vardır.

  Kadının maddi kaynaklara önem vermesi çoğu zaman stratejik bir avantaj sağlar. Hem erkek kadına ve doğacak çocuğa bakar hemde onlara iyi gelecek sağlar.

  Kadınlar bunları düşünmezler. Yani gideyim zengin koca bulayım muhabbeti gerçeğin espiri halidir. Kadınlar içgüdüsel olarak böyle bir seçim yapmaya zorlanır. Parayı çekici bulurlar. Ayrıca modern dünyada kadının giderleri çok fazladır. Rujundan ağdasına giyiminden ev eşyalarına vs. hepsini karşılamak için iyi para kaynağı şarttır. Çocuklarda çok istekte bulunacaktır ve bu paranın herşey olduğu anlamına gelicektir.

  Görünüş,Para ve Statü kadınları gerçekten etkileyen şeylerdir.

  Gelelim Pick Up Artist Endüstirisine...

  1990'lı yıllardan itibaren sosyal ortamlar genişlemeye ve kadınlar daha rahat hareket etmeye başlamışlardı.
  Evlilik dışı seks yaygınlaşmış ve rahat bir flört kültürü oluşmuştu. Baskın ve dominant yani hipergamiden kazanan adamlar kadınlarla tanışıp seks yapabilirken büyük çoğunluk seks yapamıyordu. Pick Up Art işte böyle ortaya çıktı.

  Şimdilerde çok popüler çünkü "ERKEKLERİN %60 KADARININ BUNA İHTİYACI VAR" Kadınlarla seks yapmak çok zor ve cevaplarını "Oyunun" kendisinde iyi oldukları zaman bulacaklarını düşünüyorlar. Bu sadece pazarlamadan başka bişey değil.

  Her erkek güzel 9-10 kadınlarla seks yapmak ister ama herkes yapamaz. Bu doğanın koyduğu seksin bir ekonomisidir. Talep fazla arz az olunca bir şey enflasyona uğrar ve değeri artar. Güzel kadınlar az ve talep fazla. Bu seferde en iyi erkek kazanıyor. Burada sizin Pua olmanız hiç bişeyi değiştirmez.


  Pick up art sizi en fazla %20 geliştirir. Sosyal yetenekleriniz ve bakış açınız biraz gelişir ama sonuç garantisi yoktur. Dünyada böyledir bu iş. Zavallı erkekler büyük umutlarla girip hayalkırıklıklarına uğruyorlar.

  Kimse kadınlarla seks yapmanın neden bu kadar zor olduğunu sormuyor. Sorsa cevabı öğrenecek. Seks kadınların kontrolünde olan bir silahtır ve kadının onayını almadan bişey yapamazsınız. Yaparsanız tecavüz olur ve cezası tüm kültürlerde çok ağırdır.

  Tüm pua taktikleri ve rutinleri belli seviyede %10 işe yarar daha fazlası değil. İç oyun vs bunlar çok etkili değildir. Çekicilik bilinçle seçilen bişey değildir. Bilinçaltıyla ilgilidir. Bizim bir kadını içgüdüsel olarak çekici bulduğumuz gibi kadınlarında erkeklerde bazı şeyleri içgüdüsel olarak çekici bulması çok doğaldır.


  Gelelim hipergamiden kaybedenler zamanla Oyunu geliştirdi ve bazı ortak şeyleri buldular. Oyun ilk önce "Numbers Game" yani sayıların oyunudur. Ne kadar çok kadına ilgini belli eder ve yaklaşırsan o kadar çok seks yapma ihtimalin artar. Tüö iyi Pua'lar bunu yapar. Yüzbinlerce yaklaşma yapıp belli sayıda kadınla ancak yatabilir. Sizin potansiyelinize görede bu oran değişmektedir.

  Kadın doğası ve seks partneri sayısı belli bir aşamayı geçemez. Bu yüzden oyun sorunların %5 kadarını çözer.

  Sizin yapmanız gereken sayılarla oynamaktır. Ne kadar çok yaklaşırsanız o kadar çok sonuç alma şansınız olur. Kimisi ilk 20 yaklaşımda sonuç yani seks elde edebilir kimisi 1000 tane hatta 3000 tanede sonuç elde edemeyebilir. Tüm teknikler,inançlar vs bu oranda şansınızı arttırmak içindir.

  Hipergami sizi eliyorsa yani kadınsız ve yalnız kalmışsanız. Sizde 3 maddede (tip,statü,para) sorun vardır.
  O yüzden maksimum sayıda kadına yaklaşmanız en azından şansınızı arttırır. Evde oturup porno izleyeceğine şansını denemen senin için daha avantajlı olacaktır.

  Oyun sayıların oyunu ve sürekli "Spam Approach" yapmanız gerekebilir. İnternetten, sokaktan, cluptan vs bunu deneyebilirsiniz. Kadınlar temelde size 3 tane tepki verir:
  Evet: Evetçi kadın sizi direkt çekici bulmuştur ve sizinle yatıcaktır. Her hangi bir çekicilik hilesine ihtiyaç duymazsınız. Evetçi kadın oranınız tipinize ve paranıza bağlıdır.

  Belki: Belki diyen kadın sizi ilginç bulmuştur ama evet diyecek kadar da değil. Sizi seçenekleri arasına atıp oradan en iyisiyle birlikle olucaktır. Belki cevabı zamanla evete veya hayıra dönecektir.

  Hayır: Tipiniz ve enerjiniz çok kötüyse genelde bu cevabı alıcaksınız. Kötü genleri temsil ettiğiniz için doğa sizi üremekten uzak tutmaya çalışıyor.

  Sayıların oyunu pick up artta herşeydir. Mystery 1992-1999 yılları arasında haftada 4 gün her gece 4 saat cluplarda takılarak ancak 58 kadınla beraber olabilmiştir. 7 yılda 58 sayısı çok düşük ama gerçeğin ta kendisidir.

  RsdTylerde yüzbinlerce yaklaşımla aldığı sonuçla kıyaslarsanız çok düşüktür. Ayrıca kendisinib Hb10 dediği kızlar çoğu zaman Hb5-7 arası oluyorlar. Bu işi size satanlarda çok zorlanıyor ama onlar açma ustası olmuşlar ve Belkileri evete çevirmekte yetenekliler. İnfieldler ise yüzlerce denemede en iyi tepkiyi koymak içindir ve program veya bootcamp satmak içindir.

  Hipergami delinemez sadece oyunla şansınızı arttırsınız ama "Büyük Sayılarla" oynamanız lazım.

  Sizi oyalamayacak ve istediğinizi verecek kızları bulmanız gerekiyor. Denemeden asla olmaz.

  Diyelim ki 100 kıza yaklaştınız 20 numara aldınız.20 numaradan 10 tanesi geri cevap
  vericek. 5 tanesi buluşmaya gelicek ve 1 veya 2 tanesi ile yatabiliceksinizdir. Bu bile garanti değil. 2500 sette 0 çeken çok erkek var.

  O yüzden zamanınızı ve enerjinizi doğru şekilde kullanmalısınız. Sizinle seks düşünmeyen kadınlara zaman harcarsanız potansiyel seksiniz azalır. Uzun ilişki düşünen vs yani size seks vermeyen her kadına zaman harcamamanız gerekiyor.
  Bir kadına 6 ay emek verip seks yapamazsanız o 6 ay çöp olmuş demektir. 6 ayda belki başka kızla seks yapabilirdiniz.

  Ayrıca çok çekici kadınlar değerlidir ve kısa süreli ilişkilere ancak yüksek değerli erkeklerle girerler. Yüksek değerli erkekler zaten set açmaz. Set açmak Pick up yapmak kaybedenler içindir.

  O yüzden standartlarınız düşük olmalı ve çok fazla yaklaşım yapmalısınız. Yılda en kötü 2000 set açmanız gerekiyor. Bu günde en az 4-5 set demektir. Küçükşehirdeyseniz işiniz zor.

  Bu işi yapanlarda dünyayı geziyor çünkü tek şehirde olmaz. Londra,Amsterdam,Los Angeles,New York,Tokyo, Vienna,Prague, St. Petersburg vs geziyorlar.

  Sizde İstanbul,İzmir ve Ankara dışındaysanız işiniz zor.

  Hipergami sistemi böyledir potansiyelinizi arttırmak için denemeniz gerekiyor. Düşük potansiyele sahipseniz sayı artabilir. 500 sette belki bir seks olur belki olmaz. Yakışıklıysanız sayı 20 de 1 e kadar iner.

  Ayrıca kadının dönemi üremeye uygun değildir adettir vs. Psikolojik sorunları vardır, kötü hissediyordur,güvensizdir, bişeyini beğenmez, seks aramıyordur, uzun ilişki arıyordur, bakiredir vs. Faktörler her zaman olumsuzdur ve ŞANSA ihtiyacınız fazlasıyla vardır.


  KAYNAK Yaşamın Pratik Felsefesi ve Gucu: Hipergami, Sayıların Oyunu ve Pick-up Art Arasındaki Bağlantılar

 2. Kişi HELAL BRO dedi. Suhulet, Knack "Way qardaşım helal olsun" dedi :)
 3. #2
  VIP Üye kaliteliezik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Kayıt Tarihi
  18/09/2016
  Mesajlar
  198
  Konular
  13
  Helaller
  Bi kaç arkadaşım da bu adamı takip etmişti. Psikolojisi bozulmuştu

  Bütün amacın bi amı sikmek olan bi deli herhalde özgüven geliştirmenin önemine bahsetmemiş.

  Kendinizi %20 değiştirirsiniz anca demiş. Ben kızların yanında durmaktan utanacağı adamken. Benimle gezerken hava atan adam oldum. Birsürü şey var yazmak gereksiz.

  Saçmalıyor adam. tespiti bile doğru değil kızlarla %20 çok şanslı adam yok ayrıca %5 kızlarla çok şanslı adam var. Neyse uğraşılmayacak şey bence
  Konu kaliteliezik tarafından (15/06/2017 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir.

 4. Kişi HELAL BRO dedi. HİÇ "Way qardaşım helal olsun" dedi :)
 5. #3
  VIP Üye Boğaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Kayıt Tarihi
  07/10/2014
  Nereden
  Ankara
  Mesajlar
  382
  Konular
  22
  Helaller
  Arkadaş alıntı yapıyor. Mark manson kokusu aldım Ama numbers game olduğu kısmı doğru
  "Hayat bir teori değildir.Alanda yaşanan deneyimin erdemine inanırım ben ancak. Bir insanı değiştirmek için tek doğru olan budur. Geri kalan her şey laf kalabalığı ya da entelektüel bir mastürbasyondur."

  Ağaçlar büyür, çiçekler açar, kuşlar uçar ve erkekler de kadınlarla çiftleşir. Bu oluştur. Bu, doğadır.

 6. #4
  Pua Madalyası Global Moderatör herşeyibilenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Kayıt Tarihi
  09/11/2011
  Mesajlar
  1,498
  Konular
  200
  Helaller
  Son zamanlarda her gördüğüm bir şey var. Bilimsel bir teoriyi alıp ya da gerçekçi bir fikri alıp içine abuk sabuk şeyler katarak yedirme durumu. Her alanda var ve bu evrimsel psikolojinin verileri içinde geçerli. Hipergami vardır. Tanımı da doğrudur. Ama onun haricinde yazıda ki her şey çarpıtmadır.

  1) Bana hipergamiye uyan 100 örnek göster. Ben uymayan 100 örnek göstereceğim. Sosyal hayatın içinde geniş bir çevreye sahip olan herkes bilir bunu. İki arkadaşım var. Hipergamiye göre biri daha yüksek pozisyonda. Diğeri daha düşük. Ama bu güne kadar birlikte oldukları kızlara bakarsak. Hipergamiye göre düşük statüde olan erkeğin daha güzel kızlarla çıktığını görüyoruz. O zaman buradan şu sonuç çıkıyor. Hipergami etkileyici bir faktör ama herşey bunun üzerine kurulu değil.

  2) Avrupa'nın büyük şehirlerde da standart bir üniversite öğrencisi (pick up artist değil) 58 kadınla 4 yılda çok rahat olabilir. Eğer bir pick up artist olsa o üniversitede daha fazla kızla olabilir. Mysterinin 7 yılda 58 kadınla olması sistemin başarısızlığı değil sosyal ortamın farklılığındandır. Çünkü mysteri 58 kadınla barda tanışıp seks yapabilirken, o üniversite öğrencisi barda sadece sinek avlar. Sosyal dinamiklerin ekmeğini yiyor çünkü.

  Bir diğer mesele de gerçekten kahkaha attım okurken. Hipergamiye göre bakarsak bir adamın senede 8 farklı kadınla birlikte olması için, CEO,müdür, zengin falan olması lazım. Ama pua bunların hiçbirine sahip olmadan 5 parasız şekilde yapıyor bunu.

  3) Sevişebilen erkeklerle, sevişemeyen erkeklere baktığımızda, sadece hipergami gören, olaya at gözlüğü ile bakıyordur. Söyle bir şey var. Sen bir memur olarak aliağlunun siktiği simgeyi sikemezsin belki ama simgeden daha güzel bir bankacı kızı, tezgahtar kızı sikersin.
  Hipergami budur işte.

  Bizim komşunun bir kızı vardı. Kızı al hollywood a koy sırıtmaz yani o kadar güzel.Kimi isterse tavlar öyle bir kız gitti lastikçiyle evlendi. Seviyormuş amk. Nerede abi hipergami ?

  Son olarak tekrar söylüyorum. Hiperami hayatımızı çevreleyen bir sistemdir ve gerçektir ama kadın-erkek eşleşmesini açıklayan tek şey değildir. Yoksa büyük mesele ne amk sanki yeni icat edilmiş. Herkes bilir ki ne kadar köfte o kadar ekmek.

  Davul bile dengi dengine demiş atalarımız. Bak biliyorlardı hipergamiyi. Ama o davulun sesinin iyi çıkıp çıkmaması davulcuya bağlı. Elinde 10 numara davul var çalmayı bilmiyorsa napalım.

  Yani kıyaslasam hipergami davulun kalitesinden bahsederken, oyun davulcunun yeteneğine vurgu yapar. Tabi en iyi ses için. Hem kaliteli davul, hemde iyi bir davulcu lazımdır.

  Ne sadece davulla çıkar o ses, ne de sadece davulcuyla. O yüzden hem iyi davulcu olun, hemde davulunuz iyi olsun. en güzeli bu tabi

 7. Kişi HELAL BRO dedi. Expelliarmus, epavarman, HİÇ, valera777, milisanka, Nightless "Way qardaşım helal olsun" dedi :)
 8. #5
  Pua Madalyası Global Moderatör herşeyibilenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Kayıt Tarihi
  09/11/2011
  Mesajlar
  1,498
  Konular
  200
  Helaller
  He ama şunu eklemeden geçemeyeceğim. Fikirlerimi biliyorsunuz tekrar söylim

  Herkes pick up artist olsun herkes senede 10 farklı kızla yatsın gazları da gerçekçi değil. O yüzden buna karşıyım. En başından beri amacım şuydu. Ya adam bir sevgili bulsun. Bu kadar.

  Ondan ayrılınca başka birini bulabilsin. Derbedere bağlamasın. Bu da zor degil. Bir adam sevgili bulamıyorsa 3 sorun vardır.

  1) Depresyondadır. Yani mutsuzdur. Mutsuz adamla da kimsenin işi olmaz.Olsa da o zaten kendi derdindedir

  2) Sosyal Fobisi ya da özgüven-özsaygı eksikliği vardır.

  3) Oyunu bilmiyordur. Mal mal şeyler yapıp kızları kaçırıyordur. Numara alıyor.Buluşuyor. E demek ki kızları etkileyebiliyor aslında. Ama sonra sıçıyor. Şimdi bu adama hipergamiyi mi öğreteceğiz, oyunu mu ? Ulan tabi ki oyunu öğreticez e amına koyduklarım. Zaten kızı bulmuş. Kız zaten buna çekim hissetmiş ki dışarı çıkmış.

  Sorun şu ki ilk ikisini halletmeden üçüncüye odaklanıyor o ezik dedikleri e tabi bir gelişim olmuyor.ezik de en sevmediğim kelimedir. Sensin ezik sik kırığı. Bende eziğim lan. Hatta eziklerin lideriyim. Hayatı bir gram yaşamamız siklerin sağdan soldan okuduklarıyla ahkam kesmesine fena ayar oluyorum.

  Size şunu söylim. Yapamazsın şu engel. Yapamazsın bu engel diyen herkese siktir çekin. Ben diyorsam bana da çekin. Ama ne istediğinizi bilin. İyi bilin.İyi isteyin. gerisi fasa fiso

 9. Kişi HELAL BRO dedi. Expelliarmus, epavarman, HİÇ, milisanka, desire, Nightless "Way qardaşım helal olsun" dedi :)
 10. #6
  VIP Üye kaliteliezik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Kayıt Tarihi
  18/09/2016
  Mesajlar
  198
  Konular
  13
  Helaller
  Burdan bunu çıkarıyorum Hba da bir eziktir ve bizim liderimizdir. bende kaliteliezik olarak bu tarikata üyeyim hehe

  Şaka bir yana burdan çıkarılması gereken hba nın dediği 3 madde. Kızlarda başarılı adam diye kısıtlamaya gerek yok. Hayatta başarılı olan adamı başarısız olandan ayıracak maddeler bunlar.

  Sen dışardan beş para etmez hayattan keyif almayan adam olarak görünüyorsan. Ve kıza benimle tanışmak ister misin diye soruyorsan. Kıza '5 para etmez adamla çıkmak ister misin' sorusunu sormuş oluyorsun ve bu kız kaliteli bir kızsa sana hayır diyor. Ancak kendini 5 para etmez olarak gören bir kızla bişeyler yaşar. Onla da o yaşamak ister mi?

  Ve ayrıca kızlar paraya değil 1. olarak imkanlara 2. olarakta başarılı adama değer verir. Sen hiç ayda 50 bin dolar kazanan birinin başarısız ezik sünepe olduğuna karar verir misin?

 11. Kişi HELAL BRO dedi. epavarman "Way qardaşım helal olsun" dedi :)
 12. #7
  SILVER Üye epavarman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Kayıt Tarihi
  25/04/2017
  Mesajlar
  6
  Konular
  3
  Helaller
  bu arkadaşın blogundaki yazıları bende takip etmiştim. oyunda başarılıyken bi anda başarısız oluvermeye başladım.
  Çünkü boy takıntım vardı zaten bu yazıları okuyunca iyice arttı ve kendi güvenimi kaybettim kızlar 1,73 boyundaki adamı beğenmez algısı oluşturdu bu adam bende.
  Ama aslında bakıyorum geçmişe sadece 3 ayda yaklasık 15 sette 3 fuckclose yapmışım. Üniversite ortamı tabii ama bu bile tatmin etmiyor çünkü insan olarak hep olumsuza gidiyor akıl
  Hba nın yazılarını zevkle okudum iyi ki bu konu buraya açılmış iyi ki hba gibi tecrübeli aslında gerçeğin ne olduğunu bilen abimiz bize işin nasıl olduğunu göstermiş. Teşekkürler Hba

 

 

Bu Konu için Tagler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok

  Silver üstü bir yetkiye sahip olmanız gerekmektedir.

 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
Puacemiyeti ® 2009 - 2016