Bakıyorum da hala cemiyete kayıt olmamışsın. Butona tıkla da cemiyete kaydını yapalım. Kayıt ol

User Tag List

Likes Likes:  0
Toplam 5 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 5 arası kadar sonuc gösteriliyor
    SILVER Üye ByFataLTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    10
    Helaller

Bileklik ve Kolye önerisi (istek)

Merhaba cemiyet. Bileklik ve kolye normalde takmazdım ama tavus kuşu teorisinden dolayı takmak istiyorum. İnternette baktım kolyelere ama geneli aynı tarz. Klas ve anlamlı bi kolye arıyorum ama bulamadım. Bileklik konusunda ise deri mi yoksa zincir tarzımı önerirsiniz?

VIP Üye kaliteliezik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    13
    Helaller
    Çok sevmiyorsan farklı da yapabilirsin. Bileklik yerine havalı bir saat. Klass bir ayakkabı. Gözlüğün yoksa yüzüne uygun bir gözlük. Küpe takabilirsin.

Ben sevmiyorum bileklik takmayı kolumu rahatsız ediyor, ondan takmıyorum. Aynı şekilde saatim küçük bir saat büyük olsa oda rahatsız ediyor beni illa takacaksın diye bişey yok zaten. Kolye takabilirim mesela ben ama sen onuda sevmiyorsan takma. Farklı yollar ara

VIP Üye Expelliarmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    17
    Helaller
    bileklik sevilmezmi hocam ya bende bileklik takıntısı var mutlaka bileğimde bişey olacak bilekliklerini kombin yapabilirsin benim kombine hasta kalıyolar uf bak gurur duydum yine bulunduğun şehirde mutlaka genelde bileklik satan yerler vardır izmir için (bknz: çankaya sevgi yolu) öyle yerlere gidip doğal taşlı bileklikler var. tespihe benzeyen boncuk bileklikleri asla tek takma ondan al bide normal sıkmalı bileklikte al mutlaka.

boncuklular tek takılınca çok kötü duruyor. sağ bileğine tak. sol bileğin eğer saat yoksa şahsen yazın takmıyorum ben pek beğenmiyorum yazın, sol bilek boş kaldığında en iyi bileklik KIZLARIN SİYAH LASTİK TOKASIDIR hemde bedavadır hepsinde zaten var fazla fazla. ha bedavadır dediğim on kuruşluk bişeydir ama uğraşmaya satılan yere gitmeye deymez almak için, gördüğünde arkadaşındantada sevgilinden iste versinler.
    Konu Expelliarmus tarafından (13/06/2017 Saat 01:00 ) değiştirilmiştir.
    Korkaksan, hayatı sadece uzaktan izlersin.

VIP Üye PhantomNigga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden
    Ankara
    Konular
    5
    Helaller
    Ten rengin, muzik tarzin veya takip ettigin herhangi bir akımdan bahsetseydin daha cok yardimci olabilirdim fakat;

Eger bugday tenli veya koyu bir ten rengine sahipsen sağ koluna mavi veya kırmızı bileklik önerebilirim. Sol kolunda zaten saat olur diye dusunuyorum. 😁

Mesela benim naturalizm ile kafayi bozmus bir arkadasim var, o surekli agacli cicekli bocekli kolyeler takar. Kolyenin uc kismi genel olarak uzerine giydigin seyin icinde de olabilir, eger kolyeni bu sekilde takacaksan zincir kolye oneririm.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Konu PhantomNigga tarafından (13/06/2017 Saat 07:51 ) değiştirilmiştir.

GOLD Üye Mr.Clarke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    14
    Helaller
    Alıntı kaliteliezik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sevmiyorsan farklı da yapabilirsin. Bileklik yerine havalı bir saat. Klass bir ayakkabı. Gözlüğün yoksa yüzüne uygun bir gözlük. Küpe takabilirsin.

Ben sevmiyorum bileklik takmayı kolumu rahatsız ediyor, ondan takmıyorum. Aynı şekilde saatim küçük bir saat büyük olsa oda rahatsız ediyor beni illa takacaksın diye bişey yok zaten. Kolye takabilirim mesela ben ama sen onuda sevmiyorsan takma. Farklı yollar ara
    KALİTELİEZİK'e katılıyorum. sana tavsiyem kolye ve bilekliği aynı anda takma. tavuskuşu olacağım diye de kendine yakışmayan parçaları ASLA kullanma.

Bu Konu için Tagler