Bakıyorum da hala cemiyete kayıt olmamışsın. Butona tıkla da cemiyete kaydını yapalım. Kayıt ol

User Tag List

Likes Likes:  10
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 10 arası kadar sonuc gösteriliyor
    GOLD Üye Mr.Clarke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    14
    Helaller

Kız arkadaşım evime gelmek istemiyor.

Arkadaşlar kızla bir aydır belli bir ilişkimiz var, yani en azından soranlara erkek arkadaşım diyor benim için.(ikimiz de 18 yaşındayız)

Ama kız evime gelmek istemiyor ve buna benzer şeylerin hepsinde sorun yaratıyor. (konu sinemaya gitmek olduğunda bile...)

Ve bu kız benim kız arkadaşım...

Benim size sorum şu: bu tip kızlara (ucu sekse çıkan şeyleri sorun eden kızlar) tekmeyi koymak mı lazım yoksa benim bir hatam olabilir mi bu konuda?

Yani flörtleştiğim ya da çıktığım kızlar da son zamanlarda böyle bir sorun yaşıyorum, acaba atak davranmam yerlerde kıza çok mu önem veriyorum?

Sevişemiyorum lan el atın...

VIP Üye Taurus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    8
    Helaller
    eve çağırmak için bi bahane oluşturmalısın mesela güzel yemek yaptığını söyleyebilir akşam yemeğine çağırırsın veya klasik film izlemeye çağırabilirsin ama sinema bile sorun oluyosa bu biraz zor sanırım veya çocukluğundan beri süregelen bi fotoğraf albümün varsa bunu da bahane edebilirsin alternatif bol

VIP Üye Centage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden
    Adana
    Konular
    7
    Helaller
    Yanlış kişilikteki kızlara oynuyor da olabilirsin kardeşim,Kız oluyor ciddi ilişki olsun diye bu kadar hızlı o moda giremiyor;

Kız oluyor o biçim etkileniyor bi bakmışsın sen bir şey demene gerek kalmadan bir kahveni içeriz deyip çıkabiliyor.

Biraz da analiz yapmak gerekiyor gözlem yeteneği devreye giriyor(Bunları söylüyorum ama bende zaman zaman bu sorunları yaşıyorum sadece düşünmen için dedim)
    3 Tür Beyin vardır;
    Küçük beyinler insanları,
    Orta beyinler olayları,
    Büyük beyinler fikirler tartışır.

Pua Madalyası Global Moderatör herşeyibilenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    200
    Helaller
    Ev başka konu da

Sinemaya neden gelmek istemiyor. Ya da görüşüp kahve falan da mı içmiyorsunuz ?

Sen kızla dışarı çıkıyor musun ? Detay verin soru sorarken. Ailesi nasıl, arkadaşları nasıl ? Kızla öpüşüyor musun ? Öpüşmüyorsan ev aşamasına 100 adım uzaksınız zaten. Detay?

VIP Üye Hardcore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    26
    Helaller
    Öylesine sevgili olmuş olabilir
    Adam akıllı etkilenmeyen karı sinemaya gelmez buluşmalarada

Öylesine sevgili olamayı sana daha sonra açabilirim nedenlerini de söylebilirm amaa sen önce ne bok yiyonuz ondan bahset

Ulan babamla bile gidiyoruz sinemaya ki o kız senin (sözde) sevgilin Kız arkadaşım evime gelmek istemiyor.

Ha gizli ya da sadece belli mekanlarda serbest görüşmeleriniz oluyordur
    Babamdan tırsıyorum abimden korkuyorum amcamgil görür diyordur o ayrı...

Ayrıca sinemaya gelmeyen kızı eve çağırman nasıl bir kafa? Kız arkadaşım evime gelmek istemiyor.

Yalnız göt korkusuna görüşemeyen cinstense yaşadın!
    Doğru taktikle eve getirebileceğin deneyimlerimi sana sadece 9.90 a verebilirim Kız arkadaşım evime gelmek istemiyor. sldlfldld

Şaka bir yana korkan karı eve gizli operasyon ile tam teşekkürlü güven verilerek sıradan bahaneler eşliğinde getirilmek için içten içe beklentidedir

Ama olay dediğim gibi gizlilik + güven

Başıma gelmiş bir hadisedir
    İnci sözlükte karı beni siktiiiiiiii diye açılan başlıklarda konu olabilecek tatta bir anıdır
    Azgınlık içerir
    Fenaaaaaaaaaa

Sadete gelecek olursak
    Anlatta bilelim amk
    Detay ver

GOLD Üye Mr.Clarke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    14
    Helaller
    Alıntı herşeyibilenadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ev başka konu da

Sinemaya neden gelmek istemiyor. Ya da görüşüp kahve falan da mı içmiyorsunuz ?

Sen kızla dışarı çıkıyor musun ? Detay verin soru sorarken. Ailesi nasıl, arkadaşları nasıl ? Kızla öpüşüyor musun ? Öpüşmüyorsan ev aşamasına 100 adım uzaksınız zaten. Detay?
    kızla haftada bir kaç kez gorusuyoruz bir yerlere oturup bazen dolaşıyoruz.

Arkadaşlarının dediğine göre ilk kez bu kadar ileri gittiği cocuk benmisim yani sevgilisi olmamis.

Kiz güzel beğeniyorum zaten en başta onun için gidip merhaba dedim sonra işler buraya geldi.

Ama biraz sessiz sakin, benim o engin enerjimi bile emiyor amk kızı

Geçenlerde ben mezun olup üniversiteye gidicem, sen daha yeni 12 oldun dedi bize ne olacak falan ayaklarına getirdi ben konuyu da gittim mesela sonra yüzü düştü falan.

kızın ailesi hali vakti yerinde ve sanki biraz tutuculuk var. Bir tane abisi var.

Daha yanağından ancak opebildim bir de evine gitmeden sarılıyor işte.

Böyle bir kız...
    Yazım yanlışlarından dolayı özür dişleri, kardeşimin sikis tabletinden yazıyorum

VIP Üye Expelliarmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    17
    Helaller
    peki öpüşme konusuna sen nasıl bakıyorsun? gayet vücuduna beden diline yansıtacak şekilde rahat ve 'kız arkadaşımla öpüşmekten daha normal ne olabilir ki?" diye düşünerektenmi yoksa hafif kasıyormusun? sevgiliyle ilk öpüşme kızlar için bazen zor olabiliyor ama ilkten sonra bu mantığı onada yansıtırsan (tabiki söyleyerek değil, demin yazdığım tavırda olursan onada yansır) gayet doğallaşır aynı sarılmak, elele tutuşmak gibi. bunlarda bahsettiğim psikolojiye dahildir.

ha böylede olmuyosa sorun kızdadır

en son ne zaman kc raporu paylaşmışsın sen kimsin nereden bileceksin diye düşünebilirsinde, sevgililerimle yaptıklarımı rapor yazmıyorum (bunuda burda belirttik salaktan )
    Korkaksan, hayatı sadece uzaktan izlersin.

VIP Üye valera777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden
    İstanbul
    Konular
    71
    Helaller
    başka kızla çık
    avlanmayı seven adam ..

9. Kişi HELAL BRO dedi. Taurus, Expelliarmus "Way qardaşım helal olsun" dedi :)
    VIP Üye Boğaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden
    Ankara
    Konular
    22
    Helaller
    Boşver, hayatına giren tek kız bu olmayacak.
    Öz saygın azalıyorsa bas tekmeyi derim. Ya da kurallarını koy. Baktın tosluyorsun, hiç zaman kaybetme. İlk defa senle sevgili olması da çok büyük olay değil daha yaşlarınız küçük biraz. İllaki biriyle ilk defa sevgili olacaktı yani
    "Hayat bir teori değildir.Alanda yaşanan deneyimin erdemine inanırım ben ancak. Bir insanı değiştirmek için tek doğru olan budur. Geri kalan her şey laf kalabalığı ya da entelektüel bir mastürbasyondur."

Ağaçlar büyür, çiçekler açar, kuşlar uçar ve erkekler de kadınlarla çiftleşir. Bu oluştur. Bu, doğadır.

VIP Üye Hardcore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular
    26
    Helaller
    Kaçamak yaptığım kız arkadaşım evime gelmek istiyor onu nasıl yaparız?

Asıl kız arkadaşım da evimi biliyor mantar olmayak sjdjsjdk

Boş evi olan?
    (Olupta vermeyenin ta Kız arkadaşım evime gelmek istemiyor.)

12. Kişi HELAL BRO dedi. Expelliarmus "Way qardaşım helal olsun" dedi :)

Bu Konu için Tagler