Cemiyetteki 3 Tip Adam…

Yeni Gelenler Önce Burayı Okuyun

Cemiyetteki 3 Tip Adam…

 

Cemiyete gelen adamlar 3 ayrılır

1 – Mayası Olanlar:
Nadir bulunan modeldir. Her okuduğunu yer biter uygular. Üstüne derinini düşünür. Alternatif düşünme yeteneği vardır. Kendi malzemelerini oluşturur. Cemiyetten aldıkları ile kendi malzemelerini birleştirirler. Zeki , düşünen zor bulunan adamlardır.

2 – Normal Adamlar:
Cemiyetin genelini oluşturan sevgili dostlarımızdır. Cemiyette yazılanları okur, üzerine düşünür, kendini değiştirmeye gayret eder, çalışır çabalar ve başarıya ulaşırlar.

3 – Mallar: Bu gruba dahil olanlar, cemiyetin ruhunu anlamayan, beleşçi, 2 yazı okuyarak dünyayı düdükleyebileceğini zanneden adamlardır.

Cemiyette verilen tavsiyeleri uygulamadan sadece okuyarak iyi olunabileceğini düşünürler. Beceremeyince de Cemiyet işe yaramıyor derler. Cemiyet işe yaramasaydı

Cemiyeti Bulmadan önce erkeklere saati sormaktan çekinirdim, şimdi sevgilim var. Allah razı olsun” diyen adamlar olmazdı.

[Toplam:14    Ortalama:4.5/5]

Bu makale Bronze ve üzeri üyelerimize özel seçilmiş, cengaver, muazzam makalelerden biridir.

Beleş beleş nereye kadar, yol buraya kadar. Bundan sonra eşeklerle devam edicez

Yok ben eşeğe binmek istemiyorum dersen, özel üyelik seçeneklerimize bi göz at deriz

Giriş Yap Özel Üyelik

1 Comment

  1. Marjinal Devrim dedi ki:

    Black selam, yazım hatası demişken, de,da bağlacının te, ta hali bulunmamaktadır. Çok da yazmalıydın, çok ta yerine… Bu da bu kardeşinden naçizane bir katkı olsun haddimiz olmayarak 🙂

Bir cevap yazın