Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklifi Edilir?

Ücretsiz Makaleler

Pipimizi Kaldıran Vinç – Kukumuzu Islatan Belediye
25 Aralık 2009
JoKeR Kimdir ?
1 Aralık 2009

Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklifi Edilir?

Bir kıza nasıl çıkma teklifi edilir?  Sorusu ergenliğe girip, karşı cinsle yakından ilgilenmeye başladığımda beynimi yiyip bitiren kemiren soruydu. Bir kıza nasıl çıkma teklif edilirdi ki? Sağda solda birileri konuşurdu. “Ebruya çıkma teklif ettim , kabul etti” “ Emrah Banu ya çıkma teklif etmiş ama Banu kabul etmemiş” “ Biz Cerenle çıkıyoruz” ..

Bu çıkma denen şey ne menem bir şeydi az çok anlıyordum da. Anasını satim bi kıza nasıl çıkma teklif edilir onu bir türlü bilemiyordum. Gidip kuru kuru “benimle çıkar mısın” denmez di herhalde. En azından bunun denmeyeceğini anlayacak kadar akıllıymışım. Tamam o denmezdi kabul ama ne denirdi. Bir kıza nasıl çıkma teklif ediliyordu yahu

O zaman böyle internet google yoktu ki arayalım soralım tecrübeli ağabeylerimizden faydalanalım didindik durduk.  Çıkma teklifi denen şeyin bir şekilde karşı cinsle beraber olma isteğinin dile getirilmesi olduğunu anladım sonradan. Bir şekilde seninle sevgili olmak istiyorum deme yoluydu .çıkma teklif etmek.

Bunu demenin keyifli, ilginç ve etkileyici yolları olabilir miydi? Genel olarak arkadaş aracılığı ile çıkma teklifleri falan olur genç yaşlarda.

Yok tealight mumlarla yola “seni seviyorum” yazıp çıkma teklif eden mi ararsın, yok efendim videolar yapan mı? Çeşitli yöntemler bulmuş herkes kendince ve deniyor, uyguluyor.

Bir kıza nasıl çıkma teklif edilir ?

Şimdi merak edenlere cevabı veriyorum..

Bana göre bir kıza çıkma teklif edilmez  buna gerek yok.

Çıkma Teklif etmek yerine bundan çok daha güzel şekilde onu etkilemek. Telefonu almak, mesajlaşmak, sonra buluşmak buluşmaların birinde elini tutmak ya da ortam uygunsa direk dudaklarından öpmek varken, neden çıkma teklifi ile uğraşasın ki?

 

çıkma teklifi nasıl edilir

çıkma teklifi nasıl edilir

İşte cemiyet yukarı da anlatılan ele ele gezme ve öpüşme durumlarını anlatır sana ama biz yine de çıkma teklifi için birkaç küçük taktik verelim de okuyanlarımız faidelensin.

Bir kıza “senden hoşlanıyorum” dersen bu en güzel çıkma teklif etme yöntemidir. Daha ne diyeceksin kardeş. Senden hoşlanıyorum diyorsun. Bunu bilsin diye söylemiyorsun herhalde. Onunla sevgili olmak için söylüyorsun. Bi nevi kıza açılma denen şey diğer taraftan da çıkma teklifi olmuş oluyor. Kızın da sana ilgisi varsa olaylar gelişir.

Temel kural olarak. Telefonda , sosyal medyada çıkma teklif edilmez bunu da söyleyelim de sonradan söylemedin be joker demeyesiniz. Çıkma teklif edeceğim illa diyorsan hacı abi yüz yüze söyleyeceksin. Temel kural bu.

Son olarak size zamanında uygulanmış etkileyici bir teknik çıkma teklif etme yönteminden bahsetmek istiyorum.  Bir arkadaşım için geliştirmiştim. Çok çekingendi. Kızla bir türlü iletişime geçemiyordu. Biz de bir internet sitesi yaptık. O zaman tabi internet sitesi yapmak da mesele herkes yapamaz. Neyse yazdık çizdik. Duyguları ifade ettik. Pek güzel bi site hazırladık. Sonra çiçekçiden bir buket çiçek gönderdik kıza çiçeğin üzerinde  sitenin adresi yazıyordu sadece. Plan süperdi. Kendisine çiçek gelen kız etkilenecekti. Hemen internete girecekti siteye bakacaktı. Kendisi için yapılmış site iyice hoşuna gidecek ve iletişim bölümünden iletişime geçecekti.

Tüm plan beklediğimiz gibi gitmedi yalnız. 🙂 iletişime geçen kız yerine nişanlısı oldu. Bizim arkadaş kızı yeteri kadar yakın tanımadığı için olaylar biraz büyüdü. Ben hemen siteyi falan kapadım tabi.

Olaylar olaylar. Yani çok etkili olduğunu nişanlısının verdiği tepkilerden de anlamış olduk. Kız boşta olsa çok güzel işler çıkardı oradan.

Dediğim gibi illa çıkma teklif edeceğim diyorsanız bi başka yöntem daha söyleyeyim bari;

Bak şimdi çiçeksepeti.com’a orda çikolata çiçek bölümünden güzel bi şey seç. Mesela bu Temmuz 2016 fiyatı 65 TL. sonra bunun gönderen kısmına “ gizli hayran” mı yazarsın. Kara şovalye mi yazarsın ne yazarsın o senin yaratıcılığına kalmış. Nasıl yaratıcılık diyorum. Şimdi bu çıkma teklifi işinde romantizm ve merak beraber olmalı. Öyle küt diye olmaz. Merak uyandırmak lazım.

Acaba kim gönderdi diye düşünecek kız. Diğer taraftan bunu gönderen kişi ezik bir sünepe de olmamalı. Yoksa ne anlamı kalır. Her çiçek çikolata gönderene gönlünü verecek değil her halde kız yani.

Tabi bunu kızın evine gönderecekseniz aile faktörünü de hesaplamayı unutmayın sonradan çıkma teklif edecem derken götü kaptırmayın. Okula iş yerine göndermek daha iyidir. Hem kız da sükse yapar etrafındakilere.

Özü gönderen ismine ne yazıyorsan sonradan onun sen olduğunu anlamasını sağlayacak bir hikayen olmalı elinde. Nasıl bir şey derseniz küçük bir örnek vereyim anlarsınız sanırım.

Gönderen ismine “ Adalı Halil” yazdık diyelim. Şimdi kız giriyor bakıyor Adalı Halil kim diye. Edirneli bir pehlivan çıkıyor. Alakasız saçma. Ama 3-4 gün sonra kızla otururken. Biz Trakyalıyız diyorsun. Küçükken dedem beni Kırkpınar güreşlerine götürürdü. Beraber güreşirdik. Sen de adalı Halil gibi olcaksın be yaaa derdi bana. Dedin mi? Bi de bunu derken göz kırptın mı Ahanda onu yollayan benim demiş oldun.

Bunun gibi bir hikaye uyduracaksınız. Verdiğim örneği mümkün olduğu kadar alakasız tuttum ki çıkma teklif ederken aynen uygulamayın diye.

Genel olarak çıkma teklifi nedir ne değildir. Nasıl edilir gibi konulara değinmiş olduk. Daha önce de belirttiğim gibi çıkma teklif etmek yerine tekniğe uygun olarak kadını etkilemek her zaman tercihimizdir ama yine de ben çıkma teklif edeceğim diyenlere de yok göstermiş olduk.

Saygılarımla. 

JoKeR -2009 (Düzenleme 2016)

5 Comments

 1. JoKeR dedi ki:

  Bu makaleyi de gözden geçirmiş olduk. Bakalım bundan sonra neler olacak

 2. denondj dedi ki:

  Eline sağlık Jokerim, daha kızla tanışmamışsın, sohbet etmemişsin, hiçbir bağ vs. yok.. Bu durumda kızdan direk bir şey istemek veya seni seviyorum vs. demek kadar saçma bir şey yok. Ulan daha merhaba bile demediğin kıza senden hoşlanıyorum diyen adama sorarım lan tanımıyorsun bile huyunu suyunu bilmiyorsun neresinden hoşlandın, güzel yüzünden, götünden başından.. E sen böyle gidersen hatunun karşısına muhtemelen reddedileceksin..

  Bunun yerine aşama aşama yaklaşırsan eğer, mesela liseliler için anlatayım..

  Günaydın dersin, kantine giderken arkadaşlar bir şey isteyen var mı dersin, ayrıca kıza da sorarsın, sonra ne bileyim, dün geceki diziyi izledin mi dersin, hoca ödev verdi mi dersin, hangi dersaneye gidiyon dersin azıcık arayı yaparsın..

  Kızın da senin karakterini ve hareketlerini ölçme fırsatı verirsin.. Yoksa direk bodozlama girersen, tipin ve kıyafetlerin iyiyse evet alma şansın var ama yine de oldukça düşük..

  Normal sohbet edebildikten sonra da daha izole yerlere çağırırsın, ne bileyim çay,kahve içmeye kahveye, parkta birlikte oturmaya, bilardo oynamaya, sinema veya tiyatroya gitmeye.. Sonra ince ince dokunursun, ona alışır.. Bakmışssın bir gün pat diye elini tutup, öpücüğü vermişsin..

  Aşama aşama ilerleyiniz efendim..

 3. xzmaster dedi ki:

  abiler saoln ya bilgiler ck iyi

 4. MAA dedi ki:

  Düzenleme hosuma gitti. Ellerine saglik abicim..

 5. Richy Pich dedi ki:

  Merak ettirmek ama bu durumun suresini uzatmamak cok onemli, karsidaki insanda bir takim duygular uyandirmanin cazibesine kapilmadan iletisimi kurmak burada esas olan

Bir Cevap Yazın