Bir Erkeğin İlk Cinsel Deneyimine İlişkin Herşey ( MİLLİ OLMAK)

Ücretsiz Makaleler

Meme Ucu Belirginleşmesi
1 Şubat 2010
Doğan Cüceloğlu Yeniden İnsan İnsana ( Kadınları Sevenler Okusun)
29 Mart 2010

Bir Erkeğin İlk Cinsel Deneyimine İlişkin Herşey ( MİLLİ OLMAK)

 

 

Milli olmak , bekareti kaybetmek, ilk kez bir kadınla yatmak. Bununla ilgili bilinmesi gerekenler var.

Bir erkek için garip bir beklentidir milli olmak. Arkadaş ortamlarında dalga konusudur hatta.

-Milli oldun mu la sen

-Kuş ötüyo mu len

-Kamışa su yürüdü mü

-Tüfek atıyo mu

şeklinde ereksiyon ve boşalabilme kabiliyetinizle dalga geçildiği bile olur.

Bir erkek için bakir olmak belli bir yaştan sonrautanç gibi görünür bazen. Üstelik bunu kızlarda desteklerler. 23 yaşında milli oldum dediğinde bazı kızlar güler mesela. Ortamda bunu duyan gençler kafaya takar.

 Bir yandan milli olamamanın gerilimi yaşanırken, diğer yandan yaşanacak hadisenin ne kadar güzel olacağına ilişkin hayaller eşliğinde mastürbasyon yapılır.

  Milli olmamış olma gerilimi erkekliğini tamamlayamamış olma gerilimine benzer.

Peki o halde ideal milli olma yaşı nedir buradan açıklayalım.

15 mi 18 mi 20 mi 23 mü 25 mi

Hiç biri değil. Yok öyle bir gerilim sevgili arkadaşlar. Bu kadar erken cinsel deneyim yaşamak zorunda değilsiniz. Olmazsa olmaz. Bu bi zorunluluk değildir.

 18 yaşında geneleve gitmiş ya da ağabeylerinin yardımıyla bir Rus hatunla yatınca çok iyi olmuyor emin olun. Sizlere tavsiyem ilk cinsel ilişkinizi hayat kadını ile yaşamayın. Beraber olmaktan mutlu olacağınız kadını bekleyin. Kadınlarla aranız iyiyse, seviyorsanız, seviliyorsanız. Öpüşüp koklaşıyorsanız kısaca belli bir aşamada cinsel paylaşımınız da varsa..

 İLLA PİPİ DELİĞE GİRECEK DİYE SAPITMAYIN…!!!

 Kendinizi milli olma gerilimine sokmayın. Önce kendini değerinizi bilin.

  Gelelim “Milli olma sendromu” sonrası yaşanan duruma. Yani milli olan adamın başına gelenlere.

 

Hayat kadını ile yatıyorsanız.

Daha önce de söyledim tavsiye etmem yapmayın dedim lakin tavsiyelerimi dinlemeyecekler içino duruma uygun tavsiyeler gerekli.

İlk kez bir hayat kadını ile yapmaya kalktınız ve “alet kalkmadı” è emin olun NORMAL.

Evet sende problem yok. Mesele basit hiç tanımadığın bilmediğin saçma sapan bir kadının karşısında çıplak kalıyorsun bu ne saçmalık. Üstelik sen ilk kez yapmanın gerilimindeyken o bu işten bezmiş bir seks işçisi. Senin duyguların onun umurunda bile değil.

 Alet kalktıhemen boşaldın ya da boşalamadın. Önemli değil.

Kısaca hayat kadını ile ne yaşarsan yaşa “veri”değil. Saçma çünkü ..

 Olmasa daha iyi ama yaşayacağınız olumsuzlukları sakın kafaya takmayın.

 

 Kız Arkadaşınla Yatıyorsan.

 Kız arkadaşınız da sizin gibi ilk kez yapıyorsa yani bakire ise bu konuda iyi düşünmenizi tavsiye ederim. Kızın sosyal çevresi, yaşı gibi kriterler önemlidir. 18 yaşından küçük bir kızla cinsel ilişkiye girmek ceza hukuku bakımından suçtur.

 


Reşit olmayanla cinsel ilişki

MADDE 104. – (1) Cebir , tehdit ve hile olmaksızın, onbeş yaşını bitirmiş olan çocukla cinsel ilişkide bulunan kişi, şikâyet üzerine, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Fail mağdurdan beş yaştan daha büyük ise, şikâyet koşulu aranmaksızın, cezası iki kat artırılır.( bu fıkra da anayasa mahkemesi tarafından anayasaya aykırılık iddiası ile 4 sene önce falan iptal edilmişti ama TBMM sitesinde hala bu şekilde geçiyor) ( aha DHV diye ben buna derim )


 

Der ceza kanunu, hele 15 yaşından da küçükse yanmışın.Demek ki neymiş hukuk dahi 18 yaşını bitirmeden olaya girme diyor. Bu ülkede bekaret hala önemli. Bu konuya da dikkat ediniz.

Bunların dışında ilk ilişkinizin rahat bir ortam ve zamanda olmasını tercih ediniz derim…

 Boş bir evde güzel müzik ve loş ışık eşliğinde bir gece yaşanacak romantik bir ilk birliktelik , 20 dakka sona babamlar gelecek ama diye çekyattan halıya düşerek yaşanan bir ilişkiden çok daha güzel olcaktır. Deliği bulmazsan şaşırma , zannettiğinden biraz daha alttadır. Boşuna kadının zorlama. Zamanla onun yerini de öğreneceksin zaten :))

 

Bütün bunların dışında her şeyi ne kadar güzel şartlarda yaşarsanız yaşayın. İçinizden şu his geçecek ….

 “Bu kadar senelerdir beklediğim şey bu muymuş amına koyim”

 Evet evet yanlış duymadınız. Senelerce öyle bir büyütürsün ki kafanda sanırsın dünyanın en güzel şeyi o küçük kaygan deliğin içine girmek. Alet ilk kez bir kadının içine girince zaman duracak falan zannedersin. Zaten seyrettiğin abuk subuk porno filmlerde kafanı karıştırmıştır. Hayatın tokadını yersin evet en kaba, en hayvani tabiri ile “ am sikmek” zannettiğin kadar müthiş bir şey değildir. Milli olmayı bukadar kafana taktığına da kızarsın. Sonra alışırsın zaten.

 

İşte böyle bir hikayedir erkeğin milli olma gerilimi……

 

Saygılarımla…

JoKeR – 25.02.2010

 

Bir Cevap Yazın