Aldatan Erkek Neden Yakalanır?

Ücretsiz Makaleler

Aldatan Erkek Neden Yakalanır?

 

Aldatma mevzularında genelde erkekler yakalanır. Bunun içinde genelde erkeklerin aldattığı kanaati oluşmuştur. Oysa matematiksel ve istatistiksel olarak bu pek akıllıca değildir. Çünkü erkek bu işi başka bir erkekle değil başka bir kadınla yapmaktadır. Hal böyle olunca da kadınların aldatma oranları da erkeğinkine yakındır.

Erkeğin biraz daha fazla olmasının makul tek açıklaması erkeklerin yaşça kendilerinden küçük kadınlarla ilişki kurmaları normal olduğundan erkeklerin potansiyel partner sayısının bir miktar daha fazla olmasıdır.

Tüm bunlara rağmen , aldatma konusunda genelde erkekler yakalanır. Şimdi neden erkeklerin yakalandığının sebeplerini açıklamaya başlayalım.

Bir çok sebep var aslında ama yakalanmaların en büyük 2 sebebini bizim için yeterli. İlki erkeklerin gereksiz bok çenelerini tutamamalarıdır. İşte size konu ile ilgili bi fıkra..

kahramanımız bir gün uçak kazası sonucu ıssız bir adaya düşer. fıkra bu ya kendisi ile birlikte sadece adriana lima kurtulmuştur. birinci, ikinci gün derken kahramanımızla adriana ablamız arasında yakınlaşmalar görülür. ilerleyen günlerde ise işi pişirirler. kahramanımız bu durumdan oldukça memnundur..

[Toplam:26    Ortalama:3.5/5]

Bu makalenin devamını okumak için ücretsiz üye olman gerekiyor.

Üyeysen giriş yapabilir, değilsen de 2 dakikada kayıt olabilirsin.

Giriş Yap Kayıt Ol

1 Comment

  1. michaeldiamond dedi ki:

    Üstadım bu makaleler ücretsiz demiştiniz sanki?

Bir cevap yazın