31 Çekmek Ne Demek – Nasıl Yapılır?

Seks Meseleleri

Güven Testi ( Kino İçeren Güzel Bir Rutin )
28 Nisan 2017
Fotoğraf ne yapılır ?
24 Nisan 2017

31 Çekmek Ne Demek – Nasıl Yapılır?

31 Çekmek diye bir şeyler duydunuz ama ne olduğunu merak mı ediyorsunuz?. Ne demek bu 31 çekmek dediniz mi? en doğru yere geldiniz.

Çok fazla kafa karıştırmadan 31 çekmenin ne olduğunu, neden bu ismin verildiğini en doğru şekliyle bilgilendirip işi bitirelim.

31 çekmek kişinin mastürbasyon yapmasına verilen isimdir. Yani cinsel olarak bir partnere ihtiyaç duymadan kendi kendini tatmin etmesi anlamına gelir.

Daha çok erkekler için kullanılır 31 çekmek deyimi. ereksiyon olmuş ( kalkmış) penisi el ile tutarak boşalana kadar aşağı yukarı elin hareket ettirilmesidir.

Zaten 31 kelimesinin çıkış noktası da el kelimesidir. Osmanlı zamanında buna el çekmek deniyormuş ama el çekmek dediğin zaman anlaşılıyormuş tabi, ayıp oluyormuş. Ebced hesabı diye bir hesap var arap alfabesine göre yapılan. Orada da her harfin bir değeri var.

E harfine karşılık gelen elif’in değeri 1

L harfine karşılık gelen Lâm değeri 30

Topluyorsun 31 ediyor.  Böylece el çekmek yerine 31 çekmek dediğinde bilen dışında kimse anlamıyor ve ayıp da olmuyor. Tabi bu o dönem için geçerli şimdi herkes konuya hakim 🙂

Kısa ve öz olarak konuyu netliğe kavuşturduk zannediyorum.

 

Bir Cevap Yazın