HEDEF 1 Haziran 2016

Teknoloji çok hızlı değiştiği için siteler de çok çabuk eskiyor. Hal böyle olunca cemiyeti yenileme ihtiyacı hasıl oldu. Haziran başına öncelikle mobil uyumlu olmak üzere daha kullanışlı bir cemiyeti yetiştirmeye çalışıyoruz.♠♣♥♦

KİM BUNLAR

 Bu Cemiyet nedir ne ayaktır, Bu joker kimdir?Neden Para istiyorlar, Bunlar ne anlatıyor? işe yarıyor mu? hayat değişiyor mu? diye merak ediyorsanız burdan buyrun

Çekici Erkekler Cemiyeti

02
Kas

Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edilir?

JoKeR tarafından yazıldı.. Posted in Ücretsiz Makaleler

Kullanıcı Oyu:  / 4
En KötüEn İyi 

 

Bir kıza nasıl çıkma teklif edilir? Ergenliğe girdiğimde karşı cinsle uzaktan değil da yakından ilgilenmeye başladığımda beynimi yiyip bitiren kemiren soruydu buBir kıza nasıl çıkma teklif edilir?Sağda solda birileri konuşurdu. “Ebruya çıkma teklif ettim , kabul etti” “ Emrah Banu ya çıkma teklif etmiş ama Banu kabul etmemiş” “ Biz Cerenle çıkıyoruz” ..

 

Bu çıkma denen şey ne menem bişeydi az çok anlıyordum da. Anasını satim bi kıza nasıl çıkma teklif edilir onu bir türlü bilemiyordum. Gidip kuru kuru “benimle çıkar mısın” denmez di herhalde. En azından bunun denmeyeceğini almayacak kadar akıllıymışım. Tamam o denmezdi kabul ama ne denirdi. Bir kıza nasıl çıkma teklif edilir di yahu

 

O zaman böyle internet google yoktu ki arayalım soralım tecrübeli ağabeylerimizden faydalanalım didindik durduk. Şimdi merak edenlere cevabı veriyorum..

 

Soru: Bir kıza nasıl çıkma teklif edilir ?

Cevap: bir kıza çıkma teklif edilemez ..evet yok öle bişey..

 

 

Çıkma

Teklif etmek ne yaa. Ha ben illa bi şekil açılmalıyım dersen…

 

kıza “senden hoşlanıyorum” dersin bu da en güzel çıkma teklif etme yöntemidir.

 

 

Sonradan anladık ki kadınlara yaklaşmanın belli kuralları var. Kadınların kurallar futbol hatta satranç yada “bridge” kurallarından bile zor. Sadece kurallarını öğrenmenin bile en zor olduğu oyun kadın oyunu.

 

Kadınlar baştan çıkarılır, kadınlar etkilenir, kadınlar kısmen kandırılır. Bu siteyi bulduysanız eğer haydi kapıda kalmayın içeri buyrun. İçerde daha neler var neler..

 

 

JoKeR -2009

 

Yorum yapın

Misafir olarak yorum yapın

0
hizmet koşulları.
  • Henüz hiç yorum yok

Sosyal Medya

     facabook-puacemiyeti   Facebook

        Twitter

        Tumblr

        Google +

Cemiyet Aidatları

Bir de beleş olsa tadından yenmez di değil mi?

 AYRINTILAR İÇİN TIKLA

BİZE ULAŞIN

bize-ulasinEmek ettik günlerce uğraştık en güzel cemiyeti hazırlayalım diye. İstedik ki içerik olarak süper olan cemiyet, görsel olarak da süper olsun. Hatalar olmuş olabilir. Her Hangi bir konuda iletişim ihtiyacınız var ise Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresini kullanın.